Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 cd nélküli indítása?...

Sims 3 cd nélküli indítása? Hülye vagyok az iyesmikhez, segitseteek!

Figyelt kérdés
még azthiszem tavaly vettük meg a sims 3-at és a házi kedvencek kiegészítőt, nos ezzel az egésszel annyi a bajom, hogy az elején felraktam a gépre, elkezdtem vele játszani és egyszercsak éreztem, hogy egyre melegebb a laptopom... egyszerűen nem lehet vele nyugodtan játszani. amikor cd nélkül játszottam vele (amikor úgy internetről szedtük le) semmi baja nem volt. csak ugye azóta le is kellett törölnünk valamilyen oknál fogva és az egész játékom elveszett. jó lenne kideríteni hogy mi lehet a gép baja, esetleg hogyan lehetne cd nélkül elindítani (lehet hogy a cd miatt csinálja?!). foggalmam sincs milyen creck-eket írnak mások és hogy ezeket honnan tölthetem le. szóval tényleg homályos nekem az ilyen. örülnék eki ha valaki segítene:(

#Sims #Windows 7 #cd nélküli indítás
2014. márc. 4. 20:50
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és teljesen ki is kapcsol a gépem (ezt elfelejtettem odaírni)
2014. márc. 4. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy a CD-vel és CD nélküli indításnak bármi köze lenne a laptopod melegedéséhez. Ha másodszorra csak mondjuk az alapjátékot szedtétek le, akkor lehet, hogy csak azt bírja a géped, kiegészítővel együtt már nem.

De a laptop beállításaitól is függhet. Én játszani szinte már csak energiatakarékos beállítással tudok, különben szétmelegszik, illetve videókártya beállítások is számítanak.

Nem árt kitakarítani sem a gépet, esetleg pasztát cserélni a procin, hogy jobb legyen a hóátadás.


A crack vagy noCD mod pedig nem olyan egyszerű így látatlanban. A Sims 3 egy nagyon bugos játék, állandóan patchek jönnek ki hozzá, és ilyenkor mindig cserélni kell a cracket. Lehet, hogy már leálltak vele, de szerintem addig nem fognak, míg be nem zár a Store. Ha pedig nem patcheled a játékot, akkor játszhatatlan szinte. De ebben az esetben megnézed a verziószámot, és úgy keresel cracket, de ennek nem kellene, hogy köze legyen a melegedéshez.

2014. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!