Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A NOD32 vagy az Avast! A jobb?

A NOD32 vagy az Avast! A jobb?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
eggyiksem
2009. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem avast, de mindenki mindent fikáz, így ilyen ügyben szerintem na hallgass másra, majd megtapasztalod.


Régen volt nod32-m, szerelő jött ki a géphez, aki kb. 9600 vírust talált a gépemen (nem elírás, 9600).

Avast sok vírust megfog (biztos van olyan, amit nem, de egyik vírusirtó sem tökéletes), így nekem ez a kedvencem.

2009. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nod32 jobb sokkal
2009. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Na látod, ezt mondtam.


Az első mindkettőt fikázza, én avast-ot dicsértem, 3. meg nod párti.

2009. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
az avast a jobb minden féle tekintetben.
2009. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én avast párti vagyok amíg NOD32-m volt addig csupa vírus voltam és a NOD32 nem törölt egyet se csak beszámolt egy csomót és már javasolták hogy telepítsem újra a gépet de tavaly nyáron felkerült az avast 100 vírust lel ett irtva a gépről és még mindig nem kellett újra telepíteni

szval Avast! mindörökké

de amőgy mellette használok Spyware Terminatort és Spybot - Search & Destroy-t is

2009. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
az előző vagyok amúyg nekem 60 ezer vírust számolt a Nod32 össze
2009. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Avast nagyon lassitja a gépet,meg állandóan sipol ha virus talál,amúgy meg pendrivon olyan virusokat lehet hordozni,amit avast soha nem fog kitörölni,formázás lessz a vége,mert én már tapasztaltam,a Spybot az jó kis progi..
2009. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mind a kettő nagyon fogja a gépet. Főleg az Avast, nem győzöm leszedni a gépekről. A Nod meg leadta a színvonalat, mert nem találja meg a spywareket. Ha ezt akarod használni, akkor kémprogikeresőt ajánlok hozzá, amiből a legjobb a a-squared és a malwarebytes együttes használata. De ezeket akkor is érdemes lefuttatni, ha más víruskereső van feltelepítve a gépre.

Én Avira Antivirt használok, már 3 éve és meg vagyok vele elégedve. Nem nagyon volt vírusom. Egyszerű a kezelése, gyors, kevés erőforrást használ és ingyenes. Nekem bevált. Szerintem próbáld ki mindegyiket és amelyik neked beválik az lesz a jó.


21/L

2009. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
amúgy ha a 2 vírusirtó közül akarsz választani akkor az Avast!-t válaszd azzal jársz jobban
2009. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!