Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel a videokártya BIOS-át lehet módosítani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt órajelekre, feszültségre, esetleg hűtési profilra. Tudtok ilyen programról? (ja, egy hd7950 vga-ról lenne szó)
2014. febr. 24. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
elméletileg lehet bios frisítést csinálnicsak vigyázni kell vele mert könnyen el is lehet cseszni. gondolom rev 1.0 ás verziót vettél amit nem lehet annyira húzni mert le van korlátozva bios álltal .
2014. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

GPU-Z -vel lementheted:

[link]

Ezzel módosíthatod:

[link]

Ezzel meg újra be flashelheted:

[link]


Csak saját feleségre! Nagyon könnyen téglát csinálhatsz vele a kártyádból, még akkor is, ha körültekintő vagy.


Én tunningra még sosem használtam, nem vagyok nagy tunning párti.

Egyszer oldottam meg vele egy ventiátor vezérlési problémát egy HD4870 -nél.


UI.: Ha érdekel a véleményem. Nem hiszem, hogy egy ilyen csúcs kártya máris tunningra szorulna. Nagy FPS mániás lehetsz! Tudod akkor is élvezhető tud lenni egy háték, ha nem húzol ész nélkül maxra mindent.

2014. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!