Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell inspiron 3737, laptopon...

Hozsoltika67 kérdése:

Dell inspiron 3737, laptopon nem tudom aktiválni a wifi-t? A többi lent!

Figyelt kérdés
Win7 64bit op, a gyári honlapról leszedtem a megfelelő drivert, de nem engedi telepíteni azt, hibát ír ki. A márkaképviseletnél azt mondták hogy az intel wifi-telepítsem és akkor jó lessz, de sajnos nem jó így sem, egyébként, az eszközkezelőben (universal serial bus, és a hálózati kapcsolatok) sárga felkiáltójel van mellettük tehát nem működnek! Mi lehet a megoldás?

2014. jan. 30. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

ide beütöd a saját service tagedet (7 jegyű szériaszám a gép alján) és leszeded a meghajtóprogramokat, hogy semmi se legyen felkiáltójeles. Utána már fogod tudni ki-bekapcsolgatni a Wi-Fit.

2014. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi már megtettem! De valamiért nem mükszik,most azt csinálom hogy törlök minden progit és újratelepítem azokat,a dell honlapról a szériaszám alapján,ahogy írtad
2014. jan. 30. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!