Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem megy a left4dead 2 Vajon...

Nem megy a left4dead 2 Vajon miért? Tovább

Figyelt kérdés

CPU: Pentium 4 3.4


RAM: 2GB ram


VGA: DirectX 10 compatible video card with 512 MB, Shader model 4.1. ATI hd 3650


DX: DirectX 9.0c compatible sound card


OS: Windows 7


nos valaki tudna segíteni?


2009. dec. 8. 17:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

nos ha netalántán rám gondoltál volna kedves utolsó válaszadó(vagy inkább Minek Író) akkor ez esetben szeretem az időm fecsérelni ilyen emberekre(vagy esetleg állatra)

mint te hisz az ilyen emberek akik nem tudnak normálisan írni vagy esetleg mindennapjukat csak a káromkodás teszi -mint gondolom a tied is- azok minek jönnek ide erre az oldalra hogy tanuljanak valamit, bár a csöppke agyad biztos nem érti hogy itt mi is folyik,vagy netalán tán csak azért mert most ismerkedsz a géppel és ez volt az első oldal ami bejött? na de mindegy te úgy is ilyen kis butácska maradsz na szevaaaaaa

2009. dec. 21. 17:40
 12/17 anonim ***** válasza:
én??? hulye gyerek azert irok szarul igy is alig mert az USA ban floridaban elek es nem ebben a szar magyarorszagban raadasul programozo vagyok arlo nem tehetek hogy ilyen szar 1 magos gep jutott neked nekem 4 magos van de ez nem ide tartozik szal tanujal es mond apucinak hogy vegyen jobb gepet amugy a magyar nep a legszarab az egesz foldon anal aljab nepet egymast utaljak nem segitenek a masiknak fhuu johogy nem 100% vagyok ilyen szar nep meg a vegen ongyilkos lennek
2009. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nemigazán tudom kedves olvasóm (íróm) hogy miért megyünk el olyan téma fele ami tényleg nem ide tartozik,pl kinek hány magos a proci: 1 nem érdekel neked milyen van kettő épp nekem is csak ilyen négymagos szart dobott a gép, hogy mi a véleményed a magyarokról nomeg a szülő hazád hazámról nem ide tartozik, ráadásul ha erről akarsz beszélni akkor beszélhetünk róla ,mert nyilván nem minden magyar ember álma hogy ebben az országban majdhogynem létminimumból éljen. nem hinném hogy általánosítani kéne, hogy minden magyar szar mert nem segít a másikon mert ő is végig csinálta amit kellett nehogy elvegye más tőle azt amit már megszerzett.

summa summarum ha van kedved írj püt és beszélhetünk írhatunk bármilyen témáról de ezen a fórumon épp nem erről kérdeztem , ja épp ma van 24.-e, tehát

Boldog Karácsonyt.

2009. dec. 24. 13:48
 14/17 anonim ***** válasza:

neked is,igaz ez nem ide tartozik.nekem warezolt es eleg csak kicsomagolni es elinditani full patchelt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
márokésanműködikdeköszönöm!!
2009. dec. 26. 20:56
 16/17 anonim ***** válasza:
halod en keyboard/options nal bekapcsolom a consolet es nyomom a ~ de semmi amm ha akarsz neten jatszani akkor toltsd le a garenat ingyen van
2009. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És végül sikerült megoldanod a game-nek a problémáját?És pontosan hogyan?Megy a multi?


Am. a 16.57-kor íródott hsz.-el nem angyon értek!Sokkal szarabb ország is van!Ahol én lakok, nekem Magyaro. Párisnak számít vazze!Páris meg Las Vegasnak! (Ha érted)

Igaz MO is elég szar ország lett az elmúlt évek alatt!De még lehet jobb is!De akkor is a West Coast a király!

2010. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!