Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem megy a left4dead 2 Vajon...

Nem megy a left4dead 2 Vajon miért? Tovább

Figyelt kérdés

CPU: Pentium 4 3.4


RAM: 2GB ram


VGA: DirectX 10 compatible video card with 512 MB, Shader model 4.1. ATI hd 3650


DX: DirectX 9.0c compatible sound card


OS: Windows 7


nos valaki tudna segíteni?


2009. dec. 8. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kevés info az, hogy nem megy. mit ír ki? :)
2009. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha indítás után kilép, keress hozzá javítást, ez többnyire akkor fordul elő, ha a program nem eredeti.
2009. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

tény és való hogy nem eredeti de eddig egy programmal játékkal nem volt gond minden működött eddig.. 2.nak


az 1. válaszolónak pedig : nem ír ki semmit csak a video lejátszása után elkezd kb egy percig tölteni majd bezárja szó nélkül a programot és a win7 asztalt látom ennyi.


ha kiírna valamit én is utána tudtam volna már nézni de sajna semmi támpontot nem találok..


nektek szintén megvan ez a játék ? eredeti? vagy nem?

2009. dec. 8. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok


Nem tudom, melyik release van meg neked (1911, vagy más) de jöttek hozzá javítások a csapatoktól. Nézz utána.

Amúgy sokaknak volt ezzel gondja.

2009. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szedj le hozzá egy cracket. Azt tudom, hogy a dátummal is kell babrálni egy kicsit. A dátumot állítsd át 2009.Nov.29-re. Ha töltés közben bead egy hibaüzenetet csak nyomni kell egy entert.
2009. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

így van a razor1911. gondolkoztam hogy egy másikat szedek le de inkább előbb itt kérdezek...


a gépen a dátumot ok és így próbáljak telepíteni vagy elindítani? miért ez a dátum?


próbálkozok , ha tudtok még valamit akkor írjatok előre is kösz

2009. dec. 9. 18:34
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
hülye gyerek az elözöek mondták hogy mit csinálj szedj le hozá javitást
2009. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
mar vagy 3 or leirtak mitcsinalj akkor meg mi a faszra varsz? enyire sotet vagY?
2009. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

még jó hogy betértem ..


ha nem vennéd észre kedves hülyegyerekező pocs akkor elég rég írtam ki ezt a kérdést, és már megoldottam ezzel a lehetőséggel amit írtak.

a másik pediglen te pocs hogy nyilván nem ilyen pocsoknek tettem fel a kérdést mint Te kedves hülyegyerekező pocs.


ja ha valaki nem érti akkor az o=ö tehát ezt neked írtam te Pocs

szia


ja az értelmes választ adóknak köszönöm....

2009. dec. 19. 18:46
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
es meg koszoni lukszus??? latszik hogy nincs anyad vagy apad aki nevelesre tanitson de zsido g*eci
2009. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!