Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen az MSN beállításokná...

Van ilyen az MSN beállításoknál vagy feltörhették a barátnőm fiókját?

Figyelt kérdés

Az MSN csináhat olyanokat, hogy magától kijelentkeztet egy laptopnál, ha nem vagy a gépnél és az elfoglalt üzemmód van beállítva?

Barátnőm állítja, hogy nem volt MSN-en, de folyamatosan elfoglalt üzemmódban volt, majd egyszercsak "Kati kijelentkezik" felirat jelent meg, miután egy órával elötte ráírtam és nem reagált rá.

Mi lehet ez? Járt már valaki így? Válaszokat előre is köszönöm.


2009. dec. 6. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen nincs :D magátol az msnen nem szakad meg. tehát 2 értelemszerű magyarázat létezik szerintem az EGYIK barátnőd jónagyot kamuzott és vmit nagyon titkol vagy vmi ilyesmi :P és a MÁSIK hogy egyszerüen megszakadt a nete és kijelentkezett az msn és igy mivel nem volt beálltiva az automatikus bejelentkezés igy nemis csatlakozott ujra :)

vagy max. feltörték de gondolj csak bele ez sztem nem észszerű magyarázat :D humbuk ^^

2009. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy lecsukta a laptopot és kiment tanulni, no de azt tudjuk, ha lehajtja a laptopját, akkor megszakad az MSN, de nem írja ki, hogy kijelentkezik, egyszerűen kifehéredik az a kis ikon a neve mellett. De ha lecsukta, mert ő állítja, akkor hogy maradt elfoglalt üzemmódban és csak rá egy órára jelentkezik ki? Érdekes, de nem vágom, akkor hogy is van ez?! :)
2009. dec. 6. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert minden óráról be kell számolnia neked? :D

Hogy egyes emberek miken nem stresszelnek.

2009. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell beszámolnia, csak ha ott van (elvileg), akkor jólesett volna, ha visszaír.:)

Hiszek neki, sztem csak az MSN szarakszik.

2009. dec. 6. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem irta ki eddig ha valaki kijelentkezik,csak elszürkült->be lehet(régebbi változatnál tuti)állitani hogy mikor jöjjön fel a kis ablak,pl. ha bejelentkezik valaki,ha változik az állapota,vagy ha kijelentkezik,stb.Lehet eddig a gépeden csak az volt beállitva hogy bejelentkezésnél jöjjön fel ez a kis ablak,de most át lett állitva hogy ha valaki kijelentkezik,azt is mutassa.
2010. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!