Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A youtub-ra feltöltöttem egy...

A youtub-ra feltöltöttem egy videót, de nem enged valamit a beállításoknál! (? )

Figyelt kérdés

Na rról lenne szó, hogy feltöltöttem egy videót a youtube-ra, és mikor a címkék-et (tags) be akarnám állítani, és meg is teszem, akkor hiába kattintok arra, hogy Save Changes, nem jelennek meg. Ezt mindet be akarnám illeszteni, hogy a látogatók találják meg a videóim:

nintendo earthbound, nintendo,, eb mario zelda pikachu smash starfox fox luigi sonic snake marth ike game and watch fun joy enjoy wii game boy double cyclone other bagszipoke as giygas whatever bros brawl team melee brothers tutorial clan "video game" mother match falcon photoshop dispute proof kirby lucas captain your ness cod4 wifi peach win join hungary adobe "your mother" mega



De nézzétek meg, nem írja ki:


http://www.youtube.com/watch?v=ujktHJ0tGOY


SEGICCSETEK!!!!!


(U.I.: azt a SZAR intro-t haggyátok figyelmen kívül xD)


2011. jún. 28. 23:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!