Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok a videó alá...

Hogyan tudok a videó alá zenét rakni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy Pinnacle VideoSpin nevű programot. Olyan videót szeretnék szerkeszteni amibe képeket rakok össze és alatta zene megy. Na most a képek összerakása és ollózása már megy, de nem jöttem rá, hogy hogyan lehet megcsinálni, hogy a kiválasztott zene a videó alatt szóljon.


+ egy másik kérdés: ha letöltöttem egy mp3 számot a netről de az elejét le szeretném vágni mert élő felvétel és csak a közönség kiabál és tombol és azt nem szeretném hogy rajta legyen. Hogyan és milyen programmal tudom levágni az elejét és a végét, hogy tisztán csak az a rész maradjon meg ahogy énekelnek?



2014. febr. 2. 19:39
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
Baloldalon a hangjegy ikonra kattintasz (mily meglepő :), majd kiválasztod azt a zenét, amit alá akarsz tenni. Ezután egyszerűen behúzod a legalsó sávra (ott szintén hangjegy ikon van). Tudod szerkeszteni a hangfájlt (eleje-vége levágása, hangerő stb.), sőt, ha az eredeti hangot (ha egyáltalán tartalmaz olyat a videód) le is halkíthatod.
2014. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van na, életemben nem csináltam még ilyet, köszönöm, megpróbálom amiket írtál:)
2014. febr. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!