Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » System32/cmd. Exe-vel miket...

System32/cmd. Exe-vel miket lehet csinálni? Az internetes előznényeket meg tudom keresni ha privát böngészést használ az illető?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 00:16
 1/8 2xSü ***** válasza:

> System32/cmd. Exe-vel miket lehet csinálni?


Sokféle dolgot. Persze meg kell tanulni a használatát, illetve ismerni kell a rendszer működését. Lásd pl.: [link]


> Az internetes előznényeket meg tudom keresni ha privát böngészést használ az illető?


Ha így lenne, nem hívnánk privát böngészésnek. A privát böngészés attól privát, hogy nem hagy nyomot, nem lehet visszanézni, hogy mit csinált az illető.

2014. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen módon nem tudom visszanézni?(Köszönöm a gyors választ.
2014. febr. 1. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:

A Windows rendszer tartalmaz egy ügyféloldali DNS-gyorsítótárazási szolgáltatást, ami azt jelenti hogy minden oldal elérési adatát lementi amit meglátogatsz, gépnevek, ip címek és URL címek is olvashatóak itt, magyarán a böngészési előzmények.


cmd-be beírod ezt: ipconfig/displaydns|more nyomogasd vagy tartsd nyomva az entert hogy az összeset végignézd. Vagy ha csak így beírod: ipconfig/displaydns akkor kiírja az összeset, ha sok van nem fogod látni az összeset, ezért szokták azzal nézni amit először írtam.


Remélem tudtam segíteni! :)

2014. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt szabad használni ? Nem sért semmilyen szabályt ?
2014. febr. 1. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a saját számítógépeden használod, biztos hogy nem, szerintem ha másokén használod akkor sem, pusztán az emberi erkölcs/etika szabályait sérted meg. :)
2014. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sajátomon. :p Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudom meghálálni kellőképpen a válaszokat. :(
2014. febr. 1. 01:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha részletesebb infó kellene erről a DNS gyorsítótárazásról, nekem nyugodtan írhatsz ha gondolod, tudok ról egyet s mást.
2014. febr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekesnek tűnik az egész,viszont nem tudom mire használhatnám még. :D
2014. febr. 1. 01:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!