Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jobb a Windows 7 mint a...

Jobb a Windows 7 mint a Windows Xp?

Figyelt kérdés
Most kellene újra telepíteni a gépem, és nem tudom hogy most melyiket tegyem fel. Megéri e feltenni a Win 7-et vagy maradjak az Xp-nél?
2009. dec. 3. 21:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
hát én most raktam fel a 7-et. Nagyon szép, csak a net nem akar működni
2009. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az XP ma még nagyon sok minden programmal és hardverrel kompatibilis. Maradj az XP mellett.
2009. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri 1 hónapja van Win7-em eleinte kékhalálokat kaptam ,de nyomtam egy biosfrissítést, azóta minden tökéletesen működik ..kompatibilitásról meg annyit hogy eddig minden program tökéletesen ment és megy ami xp-n is ment
2009. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jenci ***** válasza:
1 hónapja van fent a 7-es és megvagyok elégedve.Stabil,gyors,megbízható,nem zabálja a gépet .Nekem eddig minden megy rajta csak ajánlani tudom.
2009. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szerintem is nagyon szép, de sok program nem fut rajta, ami az XP-n igen. Éppen ezért én maradok a jó öreg XP-nél.
2009. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 LN09 válasza:
Nekem Windows 7 van, de nekem nem tetszik.
2009. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Tényleg nagyon jó a Win7! Szép és minden fut rajta rendesen-
2009. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

WIN7!

nekem eddig semmi problémám nem volt vele... minden fut alatta, se megfagyás, se belassulás, se kékhalál, és még a tv tunerem is működik ( nem mint xp alatt )

2009. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző!

Milyen a géped konfigurációja?

HDD, CPU RAM videókártya stb...

2009. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pár napja raktam fel Win7-et, és nagyon bejön.

Mivel nem nagyon játszok, és programokat sem használok gyakran, ezért nekem ez tökéletes.

2009. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!