Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet letörölni mindent...

Hogyan lehet letörölni mindent a C-ről (tehár a windows-t is) és akkor erre pedig rárakni a windows 8.1-et? (most win 7 van)

Figyelt kérdés
Nincs eredeti windowsom és a 8.1 sem az de viszont CD-n van rajta! De ha tudtok olyat amihez pendrive kell azt is meghallgatom :D Youtube videót nem találtam szóval azt is belinkelhettek.

2014. jan. 21. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
csinálj xp cd-t tedd be és azzal formázd le a c meghajtódat majd vedd ki tedd be a win 8.1-et és telepítsd azt én így szoktam másképp nem tudom hogy lehet mert a win vistától kezdve a win8-ig mind windows.old mappába rakja a windowst
2014. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gép pekapcsnál vadul nyomogatod a tab-ot vagy a del-t, a feljövő kék bizbazban rámész a "boot" fülre és ott úgy állítod be a sorrendet hogy a dvd olvasód legyen az első helyen. F10-el elmenti és kilép. A win8.1-et beteszed és némi szöszmötölés után bejön a telepítője. Ott kiválasztod a formázni kívánt lemezt (vagy lehet törlésnek van írva), elvégzed a műveletet és már mehet is a telepítés.
2014. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell xp cd. A win8.1 is letörli.
2014. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!