Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusos az msn-em! Mit tegyek?

Vírusos az msn-em! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem jelez vírust a gép, már az msn-t is újratettem, változtattam jelszót! Mit csináljak, tegyem újra a windows-t??
2009. dec. 2. 07:48
 1/7 anonim válasza:
Akkor honnan veszed,hogy vírusos? Egyébként van valami msn cleaner nevű free program,az helyreteszi ! Üdv!
2009. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az msn ed a virusos hanem a géped.Cserélj rajta virusirtot.
2009. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használj Linuxot, és nem lesz ilyen gondod.
2009. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, h az msn az, h amikor fellépek, kezdetben jól működik, majd kb. 5 perc múlva elkezd üzeneteket küldözgetni másoknak, és le sem tudom kapcsolni.

És mindig megváltoztatja az explorer kezdőlapját gllod.com-ra.

2009. dec. 2. 18:28
 5/7 anonim válasza:
nekem si ez a gondom...:S váá mi ez a szar??
2009. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

1. vagyok. Anno nekem is volt ilyenem,valakitől jött egy link akit imerek,ráklikkeltem és kész...szóval azóta semmi linkre klikkelgetés ! MSN cleaner,letöltöd,használod,azért nem árt hetente lefuttatni a Spybot,Ccleaner-rel együtt...

Üdv! ja:gugliba beírod és letöltöd.

2009. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem is pont ugyanez a problémám. :O én se tudom mit csináljak és nekem se jelez vírust mégis állandóan linkeket küldözgetek pár perc elteltével hogy felmegyek msn-re.. nekem se lehet leállítani csak a feladatkezelővel.. ilyenkor még az egér se mozog.:S letöltöttem az msn vírusírtót és semmit nem jelez. avast vírusírtó volt a gépen de már rég nem működik... próbáltam egy nod32 próbaverziót is rátenni de nem lehet elindítani a telepítést...:/

ilyenkor csak a gépen van ez a vírus vagy ha bárhol fellépek ezt csinálja?o.O

2009. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!