Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? MSN!

Mi lehet a baj? MSN!

Figyelt kérdés
Fura dolgokat müvel lefagy rákattintok egy névre akivel beszélni szeretnék és nem nyitja meg az ablakot neki..ha neten vagyok közbe akkor magátol ki lép az ablakbol ami ki van nyitva már..végig futattam egy cleaner msn progit de nem talált semmit se a nod32 :(2009 es verziom van!
2009. nov. 30. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

telepítsd újra az msn -ent

vagy az egész gépet

ott virus van ^^

2009. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy nálad vana hiba, nekem egy ideje állandóan bejelentkezésnél kéri hogy írjam be a megjelenítendő nevet..


Vmelyik nap emlitettem pár kollegámnak és mondták hogy náluk is ezt csinálja állandóan és nem tudják miért..

2009. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem telepittem én a gépet ujra egy msn miatt biztos van megoldás más is,mindig urja telepiteni ha vmi elromlik,na persze!!!:(
2009. nov. 30. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

és olyankor mivan?

nem kell olyan helyekre felmenni h vírust kapj


majd meglátod ha nem engedbe

ha igen folyton ledob

2009. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!