Vista vagy 7?

Figyelt kérdés
Kiváncsian várom a véleményeket!
2009. nov. 28. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik se!

Jó öreg Xp sp3 as pack-kal.

Bőven jó.

2009. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Win7, nem olyan böszme, mint a Vista, az is jó, csak, nekem a Win7 fürgébbnek tűnik, főleg a telepítés. Meg nem basz*gat annyit, hogy ez se jó az se jó.
2009. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7 a nyerő.
2009. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
XP
2009. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dag ***** válasza:
Inkább a 7!! Csak azért mert bármelyik XP simán veri a Vistát!! És ezt nem dizájnra értem vagy másra!! Kezelhetőségben meg helyben az XP a nyerő!! Egy átlag XP 2-3 gb mig a Vista 5 gb és szart se ér!! Én használtam Vistát hát elég rossz tapasztalatokat szereztem vele!!
2009. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

- Ha már szóbajött: XP : megbizhatatlan, folyton csak a gond van vele

- Vista : megbizhatóbb, látványosabb, viszont sokkal jobban terheli a gépet, mert a legtöbb hardvergyártó cég (hardver alatt értem : lapszkenner, patkány, bill, nyomtató stb...) amelyek szerződésben állnak a Windows-zal, megegyeztek, hogy a Vistában gyárilag benne lesz az addig legyártott és forgalomba hozott termékük 80%-ának a kezelőfszoftvere. Érthetőbben, ha Vistád van, rádugsz a gépre szinte bármilyen hardvert, és automatikusan felismeri, nem kell telepitő cd hozzá :)

- Win7 : Eddigi legmegbizhatóbb Win op. sys., emellett látványos, és a Vistához képest csökkent a gépigény is, az XP-énél még mindig magasabb, de minimális.


*TyLeR* vtam

2009. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a 7-re szavazok.
2009. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
XP a múlt, rettentően instabil, látványtalan... A 7 viszont látványos, és nem eszik sokkal többet mint az XP, és a drivereket is felteszi magától.
2009. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp win 7! Béta óta azt használok (linux mellett és nincs bajom vele). Előtte vista volt fent, különösebben azzal sem volt bajom, de a 7 gyorsabb és stabilabb. Szóval én a 7-et ajánlom! Egy informatikus...
2009. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
XP
2009. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!