Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megcsinalni hogy...

Hogyan lehet megcsinalni hogy a projektor által kivetitett kép különálló asztal legyen?

Figyelt kérdés

Egyszer egy eloadáson láttam:

Az eloadó a laptpján elokészitette aztan ugy huzta át a dolgokat a projektor által kivetitett képre mintha az is egy kulonálló asztal lenne mint amikor két monitor van a gépre kötve egyszerre.


Ezt hogy lehet megcsinalni?

Az eloadó macbookon dolgozott ha ez szamit.


2013. dec. 31. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, mint a mikor két monitor van a gépre kötve, mivel a projektor is monitor.
2013. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amikor rákötöm a projektorra a laptopomat akkor a laptop képét vetiti ki, a kérdés félreértheto volt csak olvastam a válaszodat olvastam valahonnan még régebben nem tudom hogy kell csinalni
2013. dec. 31. 02:19
 3/8 A kérdező kommentje:
szoval annyit ertek hozzá hogy van egy kábel egyik vége projektor masik laptop és olyat szeretnék hogy két különálló asztalom legyen es az egyikrol a masikra át tudjak huzni dolgokat, amit én csinálok azzal ugyanaz a kép lesz a monitoron és a projektoron... igy most értheto volt értheto vagy osszevissza beszélek ?
2013. dec. 31. 02:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Klónozás helyett extended (kiterjesztett) módba rakd.
2013. dec. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi :)
2013. dec. 31. 03:03
 6/8 anonim ***** válasza:

win+P a billentyűkombináció

[link]

[link]

2013. dec. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolso koszi ez a legegyszerubb!
2014. jan. 3. 23:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, azt megnézem, hogy macbookon hogy lesz ez a legegyszerűbb...
2014. jan. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!