Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek? Szóval, a Movie...

Mit tegyek? Szóval, a Movie Maker-t át tettem a c-ből a d-meghajtóra. Aztán mikor elíndítottam ki írta, hogy valamilyen fájl nem található.

Figyelt kérdés
Letöröltem, letöltötem újra, és ki írja, hogy a program, már telepítve van, mit tegyek, valami ötlet?
2013. dec. 29. 10:33
 1/8 A kérdező kommentje:
telepítésnél írja, ki hogy már telepítve van*
2013. dec. 29. 10:34
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

Telepítőprogrammal felrakott szoftvereket nem helyezhetsz át sima másolással, egyik meghajtóról a másikra. Ez amatőr húzás. Még jó hogy nem tudja ilyenkor ki-kivel van, hiszen megváltoztak az útvonalak, amit korábban telepítéskor bekonfigurált magának.

Program törlésre meg csak a vezérlőpult szoftver telepítőjét szabad használni. Gondolom azért nem engedi telepíteni, mert egyszerű delete gombbal dúrtad le a szoftver és a registry -be benne maradt az összes bejegyzés. Távolítsd el szabályosan!

2013. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A vezérlő pultból távolítok mindig és ezt is onnan távolítottam el, mit tegyek, vagy már nem lesz jó?
2013. dec. 29. 10:44
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Próbáld meg kitakarítani a registry -ből a program bejegyzéseit. Először enged rá a CCleaner -t. Ha nem sikerül, próbáld meg manuálisan törölni onnan.
2013. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké szerencsére a CCleaner fent van
2013. dec. 29. 10:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol van a registry,? mer sehol sem találom
2013. dec. 29. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
A CCleanerben rendszerleíró a neve...
2013. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Programok törlése = Revo Uninstaller

Először a program saját uninstallerjét használja és utána még kitakarítja az ott maradtakat.

2013. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!