Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a gépem hogy...

Miért írja ki a gépem hogy "előfordulhat hogy szoftverhamisítás áldozatává vált? " többi lent.

Figyelt kérdés

Most kaptam egy új gépet, és a felül említettet írja ki.

Háttérképet sem tudok beállítani emiatt. Azóta folyamatosan le akarja velem töltetni az eredeti microsoft szoftvert, és folyamatosan bejön az oldal ahonnan le tudom tölteni. Ha letöltöm,mi lesz? Vagy mit csináljak? Tudom hogy sokszor volt a kérdés, de segítsetek valami egyszerű,gyors tecknikával légyszi. Mert nem szeretnék újratelepíteni a xp-t.


2009. nov. 26. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jogtiszta az opp. rendszered.Nézd meg ez segít állítólag: [link]
2009. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos te is valami buherált Microsoft XP-t tettél fel..Pedig ettől jobb mielőbb megszabadulni,mivelhogy rengeteg problémától megkimélnéd magad,és ezt tapasztalatból mondom:S:S

Ha semmiképp sem tudsz másikat telepiteni rá,kapcsold ki az automatikus frissitéseket..Amúgy meg a legjobb ha mihamarabb másik XP-t szerzel!(Jó tanács)

2009. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2009. nov. 26. 19:28
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a 19:23-asnak, segített! Most már jó.
2009. nov. 26. 19:34
 5/7 anonim válasza:
bocsi hogy belekérdezek deh hogyan lehett arról az oldalról azt a progit letölteni?
2010. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ott a letöltés felírat és mellette egy zöld nyíl arra katt. Piszok nehéz lehetett kikövetkeztetni a magyar nyelvű feliratokból! :) ( a link küldője)

[link]

2010. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jaaaaah tényleg én hülyeXD deh azért kösz jah és csak h tud kedden meg a szemészetre:))
2010. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!