Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudtok nekem adni olyan...

Tóth Istvaán kérdése:

Nem tudtok nekem adni olyan játékot amitől végre beszarok olyan ílyesztő?

Figyelt kérdés

Eddigi horror játékaim:

1.Dead Space

2.Dead Space 2

3.Dead Space 3

4.Sinularity

5.Resident evil 6

6.Doom 3

7.Outlast

8.Amnesia

9.Alien VS Predator 2010

10.Alien Coloniel Marines

11.Fear 1

12.Fear 2

13.Fear 3



2013. dec. 10. 23:26
 1/5 Grim13 ***** válasza:
*singularity.... de szerintem elég ha megnézed az ellenőrzöd és elgondolkozol a jövődön, elég félelmetes lesz. Na jó csak viccelek Igazán félelmetes egyedül az Amnesia lehetett volna de ha attól sem ijedtél meg akkor nincs sok lehetőség, gyakorlatilag az összes nagy cím kilőve! esetleg Slender Man?
2013. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En ajanlok egyet. Real time simulator, a neve: NAGYBETUS ELET
2013. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazabol azon is mulik hogyan jatszol. A kovetkezok kellenek a teljes nadragba uritos elmenyhez:

Nyelvtudas (angol)

Beleelokeszseg (ne a karaktert iranyitsd, hanem te legyel ott)

Egyedul jatsz, sotetben

Megfelelo fules vagy hangrendszer

Teremts hangulatot (horror filmek elotte pl)

Ha ezzekkel egyutt se mukodik, akkor ez van. De fenyes nappal, haverokkal jatszva semmi se lesz ijeszto. A felsoroltak kozul csak az amnesia lehet igazan ijeszto, bar nalam se mukodott. A fear sima fps, a legkevesbe ijeszto horror jatek. Ha nem tudod magad atadni a felelemnek, egyik se fog megijeszteni.

2013. dec. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bennem a System Shock 2 keltett utoljara szorongast. Nem ijedtem meg, de idonkent a falnak vetettem a hatam (a jatekban) es idegesen nezelodtem a sotetben, az ujjamon a ravasszal. De az a jatek nem annyira mai... Bar szerintem a kinezet sokadrangu a hangulattal szemben.
2013. dec. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a váéaszokat de ha van valakinek még ötlete azt is elolvasom írjatok lécci!!!
2013. dec. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!