Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ettől kiráz a hideg?

Seli20 kérdése:

Ettől kiráz a hideg?

Figyelt kérdés
Múltkor felkerestem egy creepypasta oldalt (aki nem tudja mi az: rövid horrorszerű történetek). Mindegyik félelmetes volt, de mindegyiktől tudtam aludni. Másnap olvasgattam, olvasgattam, s találtam egy rohadt félelmeteset. A neve: smile.jpg, vagy másnéven smile.dog. A történettől egy picit kirázott a hideg... DE A KÉPTŐL AGYSZART KAPTAM (bárki aki akar még aludni, az ne nézze meg a képet, ellenkező esetben csak saját felelősségre(nem azért mint ami a történetben van(bejön az álmodba és beszél neked: ez van a történetben), mert az hazugság, csak azért, mert a kép olyan furán félelmetes.)) xD . Nem bírok tőle elaludni! Max úgy hogy zene+lámpa. Én imádom a horror történeteket/filmeket. DE A SMILE.JPG-T KIMONDOTTAN UTÁLOM!!!

#horror #félelem #ilyesztő kép
2013. aug. 25. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó.
2013. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

Mi is volt a kérdés?!Kiráz -e a hideg? NEM, felnőttem.

Sétálj végig hajnalban "mifelénk"... Az élettől ki szokott rázni a hideg.

2013. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mitől ijedtél meg ennyire?

Én megnéztem de őszíntén félelmetesebbre vártam :-)

2013. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem féltem, csak kicsikét fura volt... (Egyébként annyi CreepyPasta-t olvastam, hogy nem csodálom)
2013. aug. 26. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!