Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A RuneScapéba, hogyan lehet...

A RuneScapéba, hogyan lehet könnyen pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Free-s vagyok,cb lvl:63 és a skilleim 40-60 között vannak (lvl).Tippeket várok.
2009. nov. 21. 20:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
Woodcutting és 60tól yew.
2009. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De az hosszú idő.Valami cheat ? <:P
2009. dec. 6. 21:09
 3/16 anonim válasza:
Nincsen cheat, egyszerűen nem létezik amugy meg csak nyugodtan dolgozgass más is ugy csinálja nem cheatel.
2009. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

www.rsbot.org

az egyetlen cheat!

2010. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kösz
2010. máj. 18. 22:23
 6/16 anonim ***** válasza:
ne okoskodjatok van cheat letöltesz egy cheat engeniert vagy mit és a youtubon meg megmutatják h használd
2010. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
az csak "artmoney". Szóval a látszat csal. Pl: csinálsz 20M aztán berakod a bankba és annyi lesz a pénzed, amennyivel kezdted. Nem működik.
2010. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de remélem még hasznos lesz a válaszom! :)


Én eleinte lobster-eket halásztam (Karamja-n), sütöttem, és úgy adtam el őket. Igy többszörös hasznom is volt belőle, mert kaptam fishing, cooking xp-t és pénzt is.

A második módszer, amivel később a pénz jelentősebb részét gyűjtöttem, az a gold ore-ok gyűjtése/eladása volt. Könnyebb őket bányászni, ha a Crafting Guild-be mész, de ahhoz kell lvl 40 crafing. Ebből is jön mining xp + pénz. :)

Valamint harc közben gyűjtöd a cuccokat - mindfélét - és eladod őket.


Nekem most több millióm is van, pedig csak free-be játszodtam mindig. Van 1-2 millió készpénz, full Saradomin, rune cuccok és egy Strength amulet (t). :) Jelenleg kb. 9.5 millióm van minimum, és soha nem voltam member. :P


Szóval ha kitartó vagy, free-ben is lehet sok pénzt keresni, de meg kell dolgozni érte. ;) Ha befizetsz member-re, akkor nyílván sokkal könyebben lehet pénzt szerezni, több a lehetőség.

2010. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,várom még a tippeket :D
2010. júl. 10. 23:01
 10/16 anonim válasza:
Bandos killing
2010. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!