Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win XP Újratelepítés 2014....

Win XP Újratelepítés 2014. 04. 08 után hogyan?

Figyelt kérdés

Az Win XP-s gépeket hogy tudom úgy újratelepíteni 2014.04.08 után, hogy a 2014.04.08-ig kiadott frissítések felkerüljenek rá?


Gépkapacitás, kompatibilitás, financiális okok miatt nem tudok újabb oprendszert feltenni rá.


Milyen módon tudom pl. egy telepített gépről menteni a frissítéseket?


Üdv

KuliGeri



2013. nov. 22. 10:10
 1/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Ez nem azt jelenti, hogy az eddigi frissitéseket nem fogod megtalálni valahol (esetleg éppen a microsoft honlapján), hanem aztm hogy onnantól kezdve a microsoft nem gyárt frissitéseket az XP-hez.


Három dolgot tehetsz.


Leszeded az összes frissitést és integrálod egy msd isoba Nlite program seggitségével : [link]

(Ha vársz valahol valaki szerintem elfogja késziteni azt az iso-t amiben benne lesznek a frissitések 2014.04.08-ig - főlleg torrent)


2. A leszedet frissitéseket kiirod CD/DVD-re és amikor kell külön egyessével feltelepited.


3. Amilyen frissitést kell azt megkeresed KB szám alapján pl. : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van, addig megjelent frissítéseket le fogod tudni tölteni, viszont onnantól az újonnan felfedezett sérülékenységek ellen nem lesz védett.
2013. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen torrentre sokmindentfeltesznek de én kerestem a vistára például internet explorer 10 -11 et nemtaláltam. Egy ismerösöm mondta van egy haverja át tudja írni az internet explorert de nagyon kemény összegért vagy bármi próramot szóval nem olcso bulit igért minimum 30-40 ezer ft és ha jön az explorer 12 szintén 30-40 ezer ft na mondtam kösz inkább akkor windows t válltok.
2013. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja hogy hogyan kapod meg a frissitéseket programokat ? ha értesz programozáshoz programíráshoz vagy valaki aki megírja öket csakhogy oda is vastag buksza kell. Áruld már el milyen gép ez hogy csk xp t eszik esetleg már probáltál rá más windows t is hogy 100% tudod ?
2013. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tomazia: ha bárki olyat ígér neked, hogy ír egy frissítést a Windowshoz, kerüld el messzire.
2013. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Internet explorer 10 et vagy 11 et vistára szeretem volna van is az ismerösömnek valami programiró haverja aki átudja írni a programokat hogy müködjenek vistán amit a microsoft 7 re 8 ra adot ki de elég borsos árba került volna a buli igy átáltám inkább vistáról 8.1 re. Minden megolfható csak pénz kérdése az egész nekem már nemaktuális amugyse.
2013. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csacsi2 ***** válasza:

Készíts árnyékmásolatot (biztonsági másolat) a rendszerről, majd tedd vissza ha kell. Acronis True Image Home bootol pendrive,cd-ről akár és át lehet vinni egy működő oprendszert egy másik merevlemezre akár, mégha az nem is ugyanolyan.


Mi ez a hisztéria, hogy bejelentették hogy nem támogatják az xp-t. Nemrég láttam egy win98-at...

Sérülékeny lesz az xp?!?!

Eleve az! Aki az xp tűzfalára bízza a védelmet...

Az IE 8 eleve ne ismeri a html5 -öt

mit nemlehet majd megtenni? Photoshop cs6 -al,Pinnacle studio 16-al olyat szerkesztek amit csak akarok, jó pár év mulva is.Blureay-t szintén írok olvasok stb mondjátok már meg mi az amit nem tudok vele megcsinálni? Itt ne az újabb játékokat írjátok mert ahoz újabb vas is kell, de ha van vas akkor van új oprendszer is!

Amúgy is rühellem a microfos termékeket, az oprendszeren kívül semmi nem az sajnos kivéve a skype, de az is a régebbi, na lám azt is elszúrták!!!


cikk.:

Újabb szög kerülhet a Windows XP koporsójába

[link]

"Maradnak támogatók


Az, hogy a Microsoft adott esetben magára hagyja a Windows XP-t, még korántsem jelenti azt, hogy más gyártók is így fognak tenni. A Google már jelezte, hogy a Chrome böngészőjének XP alatti támogatására 2015 áprilisáig biztosan számítani lehet. Emellett vélhetőleg a biztonsági cégek is kitartanak egy darabig a még mindig széles körben alkalmazott operációs rendszer mellett, különösen akkor, ha a Microsoft tényleg felhagy a Security Essentials XP alatti frissítésével. Így várhatóan az olyan népszerű, ingyenes víruskeresők, mint amilyen az AVG vagy az Avast is elérhetőek maradnak, de azok - ellentétben a Security Essentials szoftverrel - csak otthoni használatra ingyenesek."

2013. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!