Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt az MSN-emmel?...

Mi történt az MSN-emmel? Miért írja ki mindig ezt a hibát?

Figyelt kérdés
Akárhányszor beakarok lépni msn-re, be is lép, de utána rögtön kiírja a következő hibát: "A Windows Live Yommunications Platform hibát észlelt ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük." Ezek után rákatt vmelyik választható gombra (hibajelentés vagy a mégse) és egyből kilép msn-ből. Már elküldtem a hibaüzenetet de nem történt semmi. Mit tegyek?
2009. nov. 18. 17:03
 1/4 anonim válasza:
Azt a tipusú msnt azonnal mindenestől töröld a gépedről. Azaz formázd le a live messenger mappát. Majd internetről szedj le egy újabb msn live messengert. Beírod a googleba hogy live messenger msn letöltés és kidob sok helyet. Leszeded, és megpróbálkozol. Nem sok esély van hogy ez a mostani működni fog ezután, mert több mint valószínű hogy meghibásodott.
2009. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legújabb msn volt nekem fönt. A 2009-es. Ha régebbit töltök le akkor meg mikor elakarom indítani azt írja ki h töltsd le az újabb verziót vagyis a 2009-est. :S Mit csináljak?
2009. nov. 19. 11:58
 3/4 anonim válasza:
Így is úgyis ki fogja sajnos írni mert kötelez az msn hogy tedd föl a frisset, holott szerintem az új egy rakás kaka, bár sokan így vannak ezzel. Tedd fel újra az msnt, és frissíts mert muszály, és nézd meg hogy akkor mi a helyzet.
2009. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig is az új msn volt fölrakva!!!

De egyébként megoldottam a hibát, mert leszedtem az egész msn-t, mindent ami msn-el kapcsolatos és felraktam újra. Azóta semmi baja. Köszi a válaszokat

2009. nov. 28. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!