Mi történt sz Mp4-emmel?

Figyelt kérdés
Odaadtam a barátnőmnek az Mp4-emet, ami addig tök jól működött az én gépemmel. Neki pedig laptopja van.. először bedugta, de a laptop nem reagált rá, hanem lefagyott az egész. Erre barátnőm újra akarta indítani a gépet, de kikapcsolt, és onnantól kezdve már nem ismerte fel az Mp4et, és mikor visszaadta nekem, az Mp4 be sem kapcsolt...:S Hozzáraktam a géphez, de nem ismeri fel, vagyis nem csinál semmit. Nem hiszem hogy le van merülve, de ha le is van, hiába rakom hozzá a géphez, nem reagál. Mi történt vele?? HELP!!!
2009. aug. 31. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Lehet hogy a laptop meghülyítette az mp4 szoftverét?


A mai világban sajnos minden lehetséges.


Ha az Mp4-hez van telepítő lemez, és ha mázlid van akkor rajta van a gyári firmware is. ( szerencsére találkoztam ilyennel, bár ez nem gyakori! ) Próbáld meg a gyári firmware-re vissza frissíteni, hátha helyre jön. Ha nem akkor, a gyártó honlapján keress firmware-t.


Ha így sem jőn helyre akkor ....


QKA...


Sok sikert!

2009. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, még valami!:


A firmware-frissítésnél az mp4-en lévő adatok, zenék ELVESZNEK!!!

2009. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! nincs az mp4-emhez semmi cd-m, mert eleve használtan kaptam. :S még a márkáját sem tudom! :S ilyenkor mit lehet még tenni?
2009. aug. 31. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ebben az esetben az íves javítás hozza helyre.


azaz:


vállad felett nagy ívben dobod el, és arra nagyon ügyelsz hogy valamelyik kukába essen...


Sajnos ennyi.... :-((

2009. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, és egy apróság:


Nem véletlenül vannak megcsinálva így ezek a koreai, taiwani meg kínai szarok!


Ha bedöglik ne lehessen javítani, hanem venned kelljen másikat...


Üzletpolitika ( hogy szarná össze magát az, aki ezt kitalálta )...

2009. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jajj:( pedig úgy örültem neki:( még egy hónapja sincs hogy megkaptam és már dobhatom mi:( mind1, azért nagyon köszi a válaszokat!
2009. szept. 1. 17:59
 7/8 A kérdező kommentje:
dobhatom ki* bocsi
2009. szept. 1. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy pendrive-val jártam ugyanigy:((
2009. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!