Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tetszik nektek az új WoW...

Tetszik nektek az új WoW kiegészítő?

Figyelt kérdés
Ki várja még rajtam kívül? :D

2013. nov. 8. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt Ulduar al böven ellensulyozták is, meg abban a contentben még az acsis tartalmakat szánták a hc contentnek, pl 3 sárkival ölni a boss, naxx halott nélkül, stb.
2013. nov. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Achik most is vannak ugyanúgy a hc rétegnek.

De ettől még a naxx plusz 2 másik boss elég gyenge felhozatal volt, és fél évig ez volt.

Mégis imádta kb mindenki, kivéve azokat akik napi 24 órákat játszottak (de az ilyen kockák mindig csak sírtak). Ott kúszott fel kb a 12 millióra az aktív előfizetők száma is.


Nem hiszem, hogy a casual réteg felé tolás miatt van kevesebb előfizetőjük most. Hanem inkább mert a játék elért már egy olyan kort, hogy aki már akarta kipróbálta, évekig játszott vele és nincs annyi új, bejövő játékos mint akik abbahagyják.

Akik meg évek óta játszanak azoknak már nem hoz újat ez a játék se. Én is úgy játszok már a wowwal, hogy új contenteknél mindig befizetek és tolom pár hónapig, majd pár hónapra abbahagyom.

2013. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem WOTLK-ig jó a WoW, Catában már elkezdték lebutítani a talenteket, pandában meg egy kalap sz*r az egész úgy ahogyan azt előttem is írta valaki...
2013. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!