Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tetszik nektek az új WoW...

Tetszik nektek az új WoW kiegészítő?

Figyelt kérdés
Ki várja még rajtam kívül? :D

2013. nov. 8. 21:18
1 2
 1/13 anonim válasza:

Pont most olvastam twitteren, hogy megerősítették a pletykát.

De több infót még nem hallottam.


De igen, várom. Most nem játszok 1 hónapja, majd új kiegre visszamegyek.

2013. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én kb 2 hónapja hagytam abba. :D én is visszatérek majd
2013. nov. 8. 21:27
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]



Eddig nem nyügözött le...

2013. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Első vagyok.


Így mindent elolvasva, tetszik ez az Outland a múltban dolog.

Karaktermodellek is szépek lesznek végre.

Várom már, lehet kicsit be is fizetek megint mert megjött a kedvem :D

Amit láttam az új zónákból az is bejön (bár ez minden kiegben így volt).

Sokkal többet meg ugye nem tudunk. Ez a player housing meg kíváncsivá tett. Eddig nem érdekelt, hogy lesz-e, de az infók meg a videorészlet tetszett.


Black Temple-t is láthatjuk majd régi formjában, ami bejön mivel wc3 óta szeretem a warcraft univerzumot. Gondolom oda is lesz új dungeon/raid.

Remélem sok lore lesz benne.

2013. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Csiß ***** válasza:
én nem vagyok lenyűgözve.semmi érdekeset nem jelentettek eddig (számomra) kivéve a hc raidelés szétbarmolását...
2013. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
BlizzCon-on ki lehet probalni es nagyon jo lesz :D. (egyenlore amit lattam belole)
2013. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
legjobb kieg szerintem a BC volt, és jó hogy visszahozzák, és szerepelnek benne a nagy vezetők is. flex raidelést továbbfejlesztik, dinamikusabb területek lesznek, miegymás. várós.
2013. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vanilla óta játszok folyamatosa, és szerintem ez a kieg inkább már csak az erőlködés része. Blizz eddig nem foglalkozott a játékosállomány rohamos csökkenésével, amit tulajdonképpen ők maguk okoztak a Cata és a MoP eltolásával a casual réteg felé. Ha maradt volna a BC-LK ban járt útvonal akkor szerintem még mindig meglenne a 9-10 millió stabil játékosállomány. Mert jelenleg a legtöbben olyanok hagyják abba akik amúgy " hardcore" játékosok voltak, de jelenleg mr nem azt nyújtja ez a játék mint annó.

Catában még annyira nem volt feltünő a dolog, bár a végére ott is elkezdődött a dolog, külön gratulálnék az " eddigi legepicebb fight " címszóval hírdetett DW fight ra, ami az eddig leggagyibb endgame boss lett, főleg LK után volt hatalmas pofára esés. A MoP meg már magával a stílusával is kezd átmenni paródiába. Keleten tuti siker, de EU és US játékosoknál... nos nem egy embernek van kifogása ezzel tulzott keleties hangulattal. A játékmenet részröl már nem is beszélve, hogy a MoP ban már annyira rámentek a casual réteg babusgatására, hogy 80% ban már abból áll a játékostársadalom, a maradék meg guildekbe tömörülve raidelget. De amugy aki pl régebben játszott, nézze meg wowprogressen mennyi az aktiv magyar klán és hasonlítsa össze azzal, hogy mondjuk a BC és a LK idejében mennyi volt...

WoD nak esélyt adok, de könnyen lehet, hogy ha a TES Online beváltja a reményeket akkor 8 év után pápát mondok a WoW-nak.

2013. nov. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem speciel tetszik ez a régi Outlandos téma.A blizz szerintem egy "vissza a bchez" kanyart próbál csiálni,de hogy mi is fog belőle kisülni, hát azt majd meglátjuk.
2013. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"ők maguk okoztak a Cata és a MoP eltolásával a casual réteg felé"

Ezzel az a gond, hogy a wotlkban ment el a casual réteg felé a játék és ott volt a legnépszerűbb is.

A wotlk első fél événél soha nem volt casualabb a wow.

2013. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!