Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Seed server bérlés miatt...

Seed server bérlés miatt kidobhatják az embert az adott oldalrol? Én ugy gondolom nekik jobb a jo visszatöltés! Valakinek hasonlódolog, ma ezért vágtak ki, nem szerepel sehol h nem lehet alkalmazni!

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 20:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja és mikor regisztráltam az oldalra még nem volt seed servere bérlésem, tehát nem tudtam volna jelezni, de nem is emlékszem rá h. lett-e volna ilyen kitöltési lehetőség. Na mindegy, keresek egy másik oldalt seed server bérlés nélkül.
2009. nov. 17. 04:41
 12/18 anonim ***** válasza:
próbálj bejutni az ncore-ra,majomra vagy beload-ra,ott mindent megtalálsz,nem csak a gyerekeknek.Oda már érdemes használni seedszerót!
2009. nov. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ma kaptam ismeröstöl ncore-ra meghivot, de mi lesz ha ott sem szeretik a seed servert még 2 hétig menne nekem ( pötyög sajna a pénz ), vagy megint rámfogják a hülyeséget, vagy kitiltanak??

Köszi amugy a válaszokat.

A diablora már nem sok esélyem van visszamenni, de már nem is akarok ezek után, megharagudtam rájuk, olyat állitanak, amit nem csináltam, és szo nélkül vágtak ki.

Ennyit erröl.

2009. nov. 17. 11:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Az ncorerrol nem fognak,csak tüntesd fel h ezt használod ilyen klienssel h megismerjenek!
2009. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Feltüntetném de hol kell? regisztrácionál nem volt ilyen kérdés, de ha megirnád hol, megköszönném
2009. nov. 17. 20:53
 16/18 anonim ***** válasza:
*.cc -n nyugodtan használhatsz szervert, ha valóban nem csaló vagy. Ha félreértés is történne véletlenül, opakos a garancia arra hogy ha rendes vagy nem lehet bajod! Beload egy elég igénytelen oldal, oda sem érdemes szervert használni...
2009. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattál, tényleg nem csalok, csak a lassu gépem miatt ajánlották hogy ( 2G) probáljam ki ezt a sedd s bérlést, jonak tünt, mert jo lett az arányom, de kicsit " mérges lettem" h szo nélkül vágtak ki. Igy bizonyitanom sem lehetett az igazamat, na mindegy, köszi mindenkinek, a diablot ezek után nem fogom ajánlani senkinek !!
2009. nov. 18. 20:15
 18/18 A kérdező kommentje:
( 2 Megabájt ) bocsi, látod ezt sem tudom pontosan :D
2009. nov. 18. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!