Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Seed server bérlés miatt...

Seed server bérlés miatt kidobhatják az embert az adott oldalrol? Én ugy gondolom nekik jobb a jo visszatöltés! Valakinek hasonlódolog, ma ezért vágtak ki, nem szerepel sehol h nem lehet alkalmazni!

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem dobnak ki, van olyan oldal ahol lehet is jelezni. De ha seed szervernek akarsz álcázni egy csalást, akkor úgy is lebuksz, és hiába hivatkozol arra, repülsz!
2009. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem,ezt jelezned kell az adatlapodon h azt használsz vagy kiírod h te használsz,ettől a cégtől bérled,h utánna tudjanak nézni.Van az AZUREUS SHU mod,amiben beírod h mennyivel töltsön fel,annyival tölt fel,fake feltöltés a tracker felé.Úgy veszi a tracker h annyit feltöltessz közben meg semmit.
2009. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Diablobol ezért raktak ma ki, 2 honapja használok ilyet, sehol nem volt irva a szabályzatba sem h nem lehet használni, regisztrációnál meg pláne nem akkor még azt sem tudtam van-e ilyen, sajnálom nem tudtam, gondolom vissza már nem vesznek.
2009. nov. 15. 21:31
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi az h seed servernek akarok álcázni egy csalást ezt nem értem???!!!
2009. nov. 15. 21:31
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tagadom használom a seed servert de ez torent oldalaknak nem jo ??? Arány sokkal jobb gyorsabb töltés stb... akoor mi az amiröl beszél? Meg mi az h csalás?
2009. nov. 15. 21:33
 6/18 anonim ***** válasza:
lehet nem magyarul írtam le,de van egy ilyen csalás,és neked kell bebizonyítanod h nem ilyet használsz hanem valódi seedszerót-.-
2009. nov. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értem, de tudod itt meg sem kérdeztek, levelet nem küldtek, azt se tudtam mi van, 2. honapja fizetek a seed serverért, én be tudom bizonyitani, csak nem tuom kinek, mert nem tuok belépni. Amugy nem tuom milyen az a csalás, mert tényleg seed serverem van.
2009. nov. 16. 07:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Én elhiszem:) csak mondom h nekik kell bebizonyítani.Írj az oldal e-mail címére ez ügyben,téged még nem töröltek csupán kitiltottak.Fel tudják még oldani
2009. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én arra gondoltam, hogy egy aránycsaló programmal töltesz fel x sebességgel és itt azt írod, hogy seed szervert használsz. De nincs okom ezt feltételezni, tehát bocs az elsőért! Találkoztam már rengeteg ilyen esettel. Még amikor a logot is megmutattuk neki, akkor is hazudott. Aztán eltűnt örökre.


Én ezt találtam: hiba@diablotorrent.hu


A másik. Komolyabb oldalaknak van IRC csatornájuk, vagy torrenttel foglalkozó oldalakon fórum szobájuk.

Egyet nem értek, hogy ilyen oldalra minek pazarolja az ember a pénzét seedszerverre. Ilyen komolytalan oldal bármikor eltűnhet a süllyesztőben.

2009. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A seed servert csak kiprobáltam ( és tényleg arány növelés miatt ) meg h ne menjen éjjel nappal a töltés, ez a 2. alkalom, de nem igazán fogok többet ilyenért fizetni, amugy köszi a választ, az emailükre irtam, pont arra amit te is leirtál, 2 napja válasz nem jött rá.

Köszi amugy amit leirtál, erröl hogy van ilyen program még nem is hallottam, ( 40 éves anyuka ) aki a gyerekeknek töltöget filmeket, hobbibol .

2009. nov. 17. 04:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!