Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri felrakni a Windows...

Megéri felrakni a Windows 7-et ha eddig xp-t használtam?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a 7 és érdekelnének a tanácsok.
2009. nov. 15. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mint Win7 felhasználó azt mondom megéri, főleg a tulajdonságai miatt. De előtte alaposan el kell gondolkozni.


Ha géped viszonylag új, s megvannak az alap rendszerkövetelmények (vagy kicsivel több), akkor mindenképp megéri.

2009. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az alapkövetelényei megvannak.:) nem tudom....jónak tűnik...
2009. nov. 15. 20:20
 3/7 anonim válasza:
Én az XP kezelhetőbbnek tartom.
2009. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kezelhetőbb az xp... A windows 7 az eddigi legjobb windows. Igaz még most is csak windows de a legjobb. Már a bétája is stabil volt, és ez nagyon ritka. Szóval tényleg ajánlom. Az újdonságok is nagyon jók benne, persze azért meg kell majd szoknod, de ez hamar fog menni. Az meg, hogy jó géped legyen... ááá... mi feltettük egy kisgépre amiben 133 mhz processzor volt! 512 mb memóriával mert ugye telepítéshez az elengedhetetlen (nem enged tovább nélküle...) utána persze fut 256 mb-on is. Szóval nyugodtan tedd fel! ;)
2009. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat :)
2009. nov. 15. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy igen, de azt se, hogy nem. Csak olvasd el, mennyi panaszos kérdést tesznek fel a win7-et használók.
2009. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...én megvárom az első javító csomagot, a MS hon-lapjainak utalásai szerint, már nem kell sokat várni rá
2009. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!