Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó-e a BitTorrent 6.3-as...

Jó-e a BitTorrent 6.3-as kliens? Azt hallottam az uTorrent jobb. igaz ez?

Figyelt kérdés
Én jelenleg a BitTorrentet használom letöltögetésre, ha ténylegesen jobb a másik honnan tudom letölteni és hogyan tudom átállítani hogy azt használjam? Bocs a sok kérdésért csak még kezdő vagyok ezen a téren! Szóval szívesen fogadok minden jó és hasznos tanácsot! :D
2009. nov. 15. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Utorrentet használj, az a legjobb Windows-ra.

[link]

Nagyon egyszerű a használata, amikor először indítod, kiválasztod, hogy melyik áll a legközelebb a te sebességedhez a megadottak közül.

2009. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már bittorrent-em is, és utorrent-em is, de kinézetre szinte ugyanaz.

De most utorrent-et használok, de mivel a kinézete majdnem ugyanaz, és nekem mindkettő stabilon működött ezért nekem mindegy, hogy mit használok.

Letölteni ***** -ról is le tudod tölteni, a stabil változatot töltsd le szerintem, és rögtön van hozzá magyarítás is.

Átállítani egyszerű, letörlöd a bittorrent-et, és ha elindítanád a torrentet (rákattintasz a .torrent fájlra) írja, hogy válassza ki, hogy milyen programmal indítsa el (vagy valami ilyesmi) a windows ezt a fájlt.

Rámész arra, hogy kiválasztod, és aztán ott lesz az utorrent és kijelölöd.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!