Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win Vista upgrade to win 7...

Win Vista upgrade to win 7 megéri e?

Figyelt kérdés
Licencelt a windowsom. megéri-e hogy átmenjek így a 7re. Milyen lesz így, esetleg hibák?
2009. nov. 13. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam egyenlőre még tesztfázisban van a win 7, vagyis kb. 6-7 napja hogy használom. Eddig 2 alkalommal volt fagyás, plusz a DirectX-el is vannak gondjaim-főleg a grafikai megjelenítésben, persze én a build 7100-as verziót futtatom-ez még nem a végleges.

Én ajánlom hogy rakd fel, sokkal stabilabb mint a Vista. És valamennyivel kevesebb erőforrást használ.

2009. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen...Én a win7 ultimate-t 7600-ast (végleges) használom eddig semmi probléma...stabil, szép minden jó...Mellesleg a pistánál öhöm akarom mondani vistánál minden jobb (szó szerint!) a vistapista egy nagyon félresikerült oprendszer
2009. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abban nem vagyok biztos hogy upgraddel gyorsabb lesz, de az tuti hogy tiszta formatált vinyóra telepítve gyorsabb lesz.
2009. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálta, teszteltem a Vistát is meg a 7-et is. Én viszont mégis az általam majdnem utált XP-re tértem vissza. Kisebb, gyorsabb, sőt fel is lehet gyorsítani. Az egy hogy nagy a látvány a többi rendszereken, de ez bizony teljesítménybe kerül. Pl. nem hittem, de be kell lássam, hogy az XP kíméli a leptopomat, nem melegedik annyira, sőt nyugisabban megy, nembeszélve arról, hogy szuperül ketyeg.
2010. aug. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!