Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Unit88 kérdése:

Hogyan lehetséges az, hogy a Windows. Old mappám 783GB méretű mikor a partíció amin van csak 60GB maga a merevlemez meg nem éri el az 500-at?

Figyelt kérdés
Felraktam 64-bites windows 7-t a 32-es helyére és mivel nem formáztam le előtte a partíciót, csinált egy windows.old mappát amibe a rég windows ügyes-bajos dolgait rakta. Ki szeretném törölni, de egy kicsit megijeszt, hogy az 500 GB-ből 783-at foglal el

2013. okt. 21. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
valami bug van ott... törölni pedig csak csökkentett módban lehet...de inkább csinálja egy tiszta installt, a windows.old-ba berakja a 32-es oprendszerre felrakott progikat is, amiket ha minden igaz kilinkel a 64-es alá is... uh ha törlöd, akkor elmászik a program...
2013. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"törölni pedig csak csökkentett módban lehet..."


Hááát nem...


[link]

2013. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nemes egyszerűséggel kijelöltem és shift+delete. Csak 2 db pár bájt méretű fájl maradt belőle, úgyhogy nincs probléma. Végülis kb. 20 GB lehetett mert annyival lett több hely a partíción
2013. okt. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!