Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy meg a windows 7...

Miért fagy meg a windows 7 telepítő? Bővebben lent:S

Figyelt kérdés
A probléma a következő:telepíteni szeretném a win7et a gépemre,megvan hozzá a gépem,a telepítő az 1.úrjaindulás után a fájlok kicsomagolása résznél olyan 33-40 % nál mindig megfagy...bármit csinálok...már 4 fajta win7et próbáltam és mind itt fagyott meg:( ötlet?:S
2009. nov. 11. 18:06
1 2
 11/14 anonim válasza:

Sziasztok!


A telepítési probléma nálam is megvan..elindul,és bizonyos időközönként kifagy.

Pár alkalommal majdnem elér a végére,de utána egy fekete képernyő fogadott és ennyi volt.

Szinte mindent kipróbáltam már..több vinyót is próbáltam,mindig a win csinálta a formázást(NTFS),ram és vga teszt megtörtént,microsoft oldalán leírt tanácsok usb eszközök eltávolítása,lan tiltás sem vezetett eredményre.

Nekem spec a vista sem ment fel a gépemre,és ugyan ezt a hibát produkálta,más gépekre ugyan ezekkel a lemezekkel simán ment a telepítés.

Több fórumon olvastam ezeket a jelenségeket és feltűnt ,hogy sok embernek nvidia kártyája volt...nekem is az van.

Egy emberke írta,hogy kivette a kártyát és alaplapi kártyával simán ment a telepítés.

Gondolom a kártya lehet a hiba oka,sajnos nekem nincs alaplapi kártyám,nem tudtam kipróbálni.

config: 6600quad proci,8800gt,2gb ram.

Esetleg van valakinek valami ötlete?

2009. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

sok fajta hiba tünete lehet ez:

RAM, HDD - teszteket futtasd le ezekről.

de lehet hogy a BIOS-ban nincs valami megfelelőel beállítva.

nekem is volt ilyen hogy nem ment fel a win7, de a BIOS-ban volt elállítódva vmi...

A RAM és HDD teszteket érdemes 1-1 napig futtatni

RAM: [link] 4.00 verziót töltsd le

HDD: itt a vinyód gyártójának az oldaláról próbálj meg tesztet beszerezni.

sok sikert kívánok neked...

és kitartás...

2009. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az a helyzet, hogy ne foglalkozz senkivel sem. Nekem ugyan ez volt, és nem tudtam mi van. De végül megoldódott. A HDD kábelét simán átdugtam az alaplapon egy másik csatlakozóba a négy közül. És voálá működött. Azt tanácsolom beszélgess négyszemközt a gépeddel el, és akkor tuti jó lesz, és ígérj neki új cuccokat, hidd el nekem bejött. :)
2012. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hali!Ugyan ez volt nálam is a gond!Később kiderült,hogy haldoklott a VGA a gépben,raktam bele egy másikat és simán feltelepült.
2013. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!