Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyiért tudnám eladni ezt a...

Mennyiért tudnám eladni ezt a konfigot?

Figyelt kérdés

Van egy felesleges gépem, és eladnám...

A hardver:

MSI 865PE Neo2-V alaplap

2,5 GB DDR400 PC3200 RAM (Samsung 2*1 GB dual, 512 MB single)

160 GB Maxtor HDD (IDE)

3,0 GHz Pentium 4 Northwood proci

ATi Radeon HD 2600XT 512MB AGP videókari (800 MHz RAMDAC, 700 MHz GDDR3 RAM)

Alaplapi Realtek AC'97 hangkártya

Midi ATX ház, fekete, 450W-os Codegen táppal (a házon kijelző, kék világítással, amin idő, aktuális hőmérséklet, táp igénybevétele, CPU hőm., HDD hőm, házon belüli hőm. , ventillátorok állapota olvasható)

17" Macom monitor

Gigabyte optikai egér, oldalán kék fénnyel világít

104 gombos fekete billentyűzet

A hangkártya Hi-Fivel összekötve, ami egy Technics Hi-Fi, cd player, equalizer, 2 kazis magnó, 2X160W fa burkolatú hangfallal.


Szerintetek mennyit ér ez így?


2009. nov. 11. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az 1 dolog hogy amiket leírtál KÜLÖN KÜLÖN ennyit érnek..+ ahogy előttem is elmondták 3-4 éves konfig "Ne számolj új alkatrészekkel, mert nem azok.." én max 40 et adnék érte..
2009. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok 40 et csak a gépért monitor minden nélkül
2009. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Először is olyan árat mondtam, amiért mi bevennénk a konfigod. Szerinted ki a francnak kell már egy ilyen régi szériás alaplap DDR400-as RAM-al meg AGP-s videokártyával? 40 ezerből sokkal jobb gépet rakunk össze bárkinek, mint ez.

Mit gondolsz, mire jó még a géped? El vagy tévedve öreg. Ha tisztában lennél a dologgal, tudnád, hogy a vásárlók 95%-a leszarja a házat, az érdekli, hogy mi van belül, mire tudja használni.

Külső perifériák nélkül örülj, ha valaki 20 ezer felett ad ezért az őshulladékért.

2009. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy van ennél sokkal jobb AGP kártya, mint pl. a HD 4650...
2010. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!