Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megoldani ezt a...

Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Újra akartam rakni a WinXP-t a gépemen, de valami fájlt hiányolt telepítés közben és megszakadt a telepítési művelet. Újraindítás után a BOOT képernyőn választanom kell 2 lehetőség közül (mintha 2 op.rendszer lenne feltelepítve).:


Windows telepítése

Windows magyar


Hogyan tudnám megoldani, hogy eltűnjön a telepítés lehetősége? Vagy ha leszedek egy működő WinXP telepítőt, és arról rakom újra akkor el fog tűnni?



2013. okt. 16. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"ha leszedek egy működő WinXP telepítőt"

Miért, a telepítővel vt gond, és nem a géppel, amikor megszakadt a telepítés?


Ha folytatod a telepítést, akkor eltűnik az a lehetőség (vszeg akkor már 2 windowsból választhatsz majd), de vszeg amúgy is sz.arul csináltad az egészet, mert a régi még fent van, és nem formáztad le...


A megoldás: bootolsz (nem futó xp alól indítod) egy normális telepítővel - nem a telepítés folytatását választod, hanem újrakezded - formázod a régieket (ha kell, akkor előtte mented a cuccaidat) - és normálisan felrakod az xpt, lehetőleg külön partícióra.

2013. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtem futtatni a telepítő lemezt már akkor kiírta, hogy valami ini kiterjesztésű fájl nem található, tehát a formázásig még nem jutottam el. Raktam már újra oprendszert, tehát tudom mi a menete, azért is lepett meg ez a dolog.
2013. okt. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!