Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha két különböző torrent...

Ha két különböző torrent oldalról ugyanazt a torrentet beteszem az u torrentbe összeadódnak az seedelők? Én mindkét oldalra tudom visszatölteni?

Figyelt kérdés
Most pont ezt csináltam. Az utorrentben kétszer van jelen a letöltés. Az egyik áll 50 %-on, a másik 18-on. A letöltéseknél viszont csak egyszer van a mappája. Ez mit jelent? Elvileg mindkettőnél ugyanannyi százaléknak kéne látszódnia . Vagy rosszul gondolom?
2009. nov. 9. 08:09
 1/8 Jenci ***** válasza:
Igen rosszul gondolod.Akárhány helyről töltöd le ugyanazt a valamit,akkor is csak egy mappában jelenik meg,mert a különböző oldalakon ugyanaz a formátum.Tehát egy filmnél egyformán van feltéve itt is meg ott is.Persze van kivétel de a legtöbb esetben ez igaz.A letöltők száma meg azért nem adódik össze,mert különböző trackerről töltesz.
2009. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hááát. Én inkább azt mondom, hogy érdekes. Egy torrentet több trackerről is tölthetsz tudtommal. Ha a Ha a két torrent azonos, akkor a kliens megkérdezi, hogy biztosan akarod-e tölteni, mert egyszer már a listán van. És ha igen, akkor a csak a trackert adja hozzá, még egy torernt file nem lesz a listában. Legalábbis utorrentnél. Ha meg a két torrent nem egyezik meg teljesen, akkor két file jeleneik meg a letöltési lisában, viszont a vinyón a letöltések között is két mappa.
2009. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig egy mappa van és két torrent fájl az u torrentben , és nem kérdezte meg, hogy folytatni akarom-e mert már szerepel a listában ezért nem értem. És azt sem értem miért nem egyforma a letöltési %.
2009. nov. 9. 09:30
 4/8 A kérdező kommentje:
És még mielőtt megkapom a dorgálást vegyétek figyelembe hogy 55 éves nagyi vagyok aki rákattant a netre. :)
2009. nov. 9. 09:32
 5/8 Jenci ***** válasza:

Tehát sorban:

1. Csak akkor kérdez rá a betöltésre,ha ugyanazt a torrentet mégegyszer beakarod tölteni vagy a torrent nevei azonosak.

2. Azért áll különböző értékeken a letöltés,mert két különböző oldalról töltesz.Ezáltal külön-külön mutatja a %-ot.Itt megjegyzem,hogy jobban jársz,ha a gyorsabb letöltést választod,mert a másik csak a sávszélességet csökkenti.A lassabikat nyugodtan állítsd meg,nics rá szükség,mert nem jön le hamarabb a cucc.

3. Ha a torrentek neve megegyezik,akkor csak egy mappát hoz létre és ebbe tölti le a dolgokat,függetlenül,hogy hány oldalról töltesz egyszerre.


Összegezve az egészet:Nézd meg melyik oldalról jön gyorsabban és csak azt használd,a többire nincs szükség,mert csökkenti a sávszélességet és lassabban fog lejönni a dolog,mint egyébként.

2009. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 9. 15:52
 7/8 anonim válasza:

1. csak az ugyanarról az óldalról leszedett torentnél kérdez

2egyszerűbb ha a trackereket másolod át.

3 külömben veszekszenek hogy nem fér hozzá mert azt egy másik program használja



és légyszi nyomj rá erre


[link]

nem igazi vírus csak egy internetes hacker játék

2009. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyomtam, de már nem létezel.
2009. nov. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!