Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom visszatölteni a...

Hogy tudom visszatölteni a torrent-et, mikor már letöltöttem?

Figyelt kérdés

µTorrentet használok. Sosem értettem ezt a visszatöltős dolgot, mert azt mondják, hogy csak ott kell hagyni és az tölti magától. De nekem töltötte tegnap a 700mb-ból kb. 300-at vissza, de ma pl. semmit sem töltött. Másik fájl-nál meg semmennyit sem. Még kéne vmi csinálni vele?

Vki elmagyarázná ezt nekem, mert szeretném ha az arányom nem csökkene nagyon le


2011. ápr. 17. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

torrentnél másoktól töltesz. ugyanez feltöltésnél is, ha vmi neked megvan és másnak kell akkor rólad (is) fogja tölteni. minden arról szól hogy kinek mi kell

ha arányt akarsz javítani akkor olyan cuccokat szedj le, ami friss és várhatóan sok embernek kell. pl sorozatok új részei. amúgy nem feltétlen kell 10000000x-es arányra törekedni, ha kb 1:1 a le-feltöltés arány az teljesen jó

2011. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de akkor azért nem tölt vissza, mert nem tölti épp le senki? Csak mert a Seedek-nél ez van írva: 0(27)

Amúgy nem olyan régi a film, mert mondjuk a hp7-et töltöttem-

Amúgy köszi a választ

2011. ápr. 17. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
seed-ek azok, akiknek már le van töltve. a peer-ek azok akik töltik. ha peernél lenne pl 0(28) az azt jelenti h 28 össz peerből perpill 0 van hozzád csatlakozva. ez a szám viszont folyamatosan változik, a tracker dönti el h éppen ki kihez csatlakozik az aktuális sebességek, terhelések, forgalmak stb. alapján
2011. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah értem köszi. De akkor ezt most hagyjam így, és majd lehet hogy folyatatódni fog a visszatöltés?
2011. ápr. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!