Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe photoshop-ban hogy kell...

Adobe photoshop-ban hogy kell menteni?

Figyelt kérdés
Megszerkesztettem a képet a cs4-el és utána hiába kattintok a mentésre ill. a mentés máskéntre, nem csak a képet menti el, hanem egy 2.5 megás dolgot, amire ha rákattintok elindul a photo shop. Hogy tudom átállítani, hogy csak a képet mentse és nem a programmal együtt? Psd formátumba menti, nekem meg jpg kéne.
2009. nov. 5. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Epic FAIL :D
2009. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fájdalom :D
2009. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Senki sem úgy születik, hogy ért mindenhez. Nem kell alázni, inkább segíthetnétek, hogy mit csinálok rosszul.
2009. nov. 5. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó de egy ilyen kérdéssel a válaszolók nagytöbbségéből egyfajta érzelemkitörést váltasz ki, ezt azért próbáld meg tolerálni :D


Ez a számítástechnika alapjainak c. témakörnek a legeleje.


File/Save as -> Filename (fájlnév), alatta Format (legördülőmeü, a mentett file formátuma pld. psd, jpg, vagy bármi más).


A 2,5 Mbyteos cucc nemtudom mi, de feltételezem maga a PSD file, amire ha rákattintasz azért indul el a PS, mert az van ahhoz a formátumhoz társítva a rendszerben. Nem magát a programot mentette abba a kis file-ba, egyszerűen csak meghívja, hogy megnyíljon.


Te is nyílj meg a google felé ;)

2009. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kerestem a google-ba, mert a google a barátom, de nem találtam használható infót ezzel kapcsolatban, hogy miért nem csak a képet menti el és hogy is kell ezt. Én is azt szoktam csinálni, mint az első 2 hozzászóló, hogy lealázom azokat, akik h.lye kérdést tesznek fel, de most a fagyi visszanyalt és ilyen alapvető dologra nem találom a megoldást. Nem vagyok ekkora ratyi, amekkorának a kérdésemből látszom, de ez a xarság kifogott rajtam.
2009. nov. 5. 13:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem nagyon szerkesztgettem képeket, esetleg a paint-al kicsinyítettem, de ott rányomtam, hogy mentés másként és kész is volt, így nem vagyok tájékozott a photoshop és más képszerkesztők használatában.
2009. nov. 5. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Najólvanakkor, dobj egy "hasznosat" és túltárgyaltuk :D
2009. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Innen mindent megtudsz nagyon jó oktató videók vannak a photoshopról! [link]
2009. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, sokat segítettél.
2009. nov. 5. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!