Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel a...

Van olyan program, amivel a pendrive-omon lévő adatokat vissza tudom nyerni?

Figyelt kérdés

Történt egy baleset. A tévézéshez való beltéri egységen van USB csatlakozó, és azt írják, hogy ha bedugom a pendrive-ot, akkor lehet rá felvenni TV adásokat. Ki is próbáltam, de amint a médiabeállításoknál ráálltam a Kingston-ra /az a pendrive-om típusa/, akkor kiírja a beltéri, hogy ő most elkezdi leformázni. Itt pánikba estem, és kapásból ki is húztam, mert nem akartam, hogy törölje a rajta lévő dolgokat.

Viszont ezután már nemhogy a dekóder, de még a számítógép sem ismerte fel... A gép is a formázást ajánlja fel, csak akkor ugye elveszik róla minden adat.


Pár hónapja a barátnőm fényképezőjének memóriakártyájáról tűnt el minden, viszont azt egy Mini Data Power REcovery nevű progival vissza tudtam állítani. A pendrive-omnál is ugyanezt próbáltam, de kiírja, hogy van valami 500 megás limit. Szóval maximum annyit tudok visszanyerni. Csakhogy nekem kb. 5-6 gigát kéne visszaállítanom.


Valami tipp? Nagyon fontos lenne!!! :( Előre is köszönöm!


2013. szept. 5. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
próbald meg az easeus data recoveryvel visszaállítani a fájlokat
2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Létezik olyan program ami neked kell csak horror áron:


689 USD a tájékoztatói ára

2013. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!