Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamiért, nem tudom miért az...

Valamiért, nem tudom miért az utóbbi pár napban a notebook-om belassult. A bekapcsolás a szokott ideig tart, de a programok mappák betöltése, és a mindenprogram keresésben stb. lassabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek elvigyem egy számtech boltba újratelepíttetni? 1. Ha igen, szerintetek a win 7-et vagy a win 8-at tetessem rá? 2. Ha nem akkormit tegyek a lassusága ellen?

2013. szept. 5. 16:31
 1/5 anti paladin ***** válasza:

A regisztrációs adatbázist érdemes kitakarítani (regcleaner, ccleaner), lemeztöredezettsé mentesítést is érdemes csinálni. Ha van vírusírtód, kapcsold ki, hátha az lassít be.


Ha újratelepíted, sztem a 7-et tedd fel.

2013. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A win 7 közül melyik a legjobb?
2013. szept. 6. 13:43
 3/5 anti paladin ***** válasza:

Én spec a professional verziót használom de ha sok a plusz 10e ft, akkor a home verzió is jó.

Netbookra, kis teljesítményű notira a starter a jobb, az viszont (ha jól tudom) csak két giga ramot kezel de ebben nem vagyok biztos.

2013. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem speciel most a windows 7 ultimate van rajta amit egy ismerős tett rá ingyen. Meg nekem ugye csak alap videokártyám van ezért nem tudom ebben az esetben melyik a jobb választás???
2013. szept. 7. 09:09
 5/5 anti paladin ***** válasza:
A videókárty milyensége nem számít az oprendszer megválasztásakor. Az ultimate is jó.
2013. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!