Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez kék halál? Ha igen, mit...

Ez kék halál? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy laptopunk (nevet nem tudom de majd megnezem) ami viszonylag regi. 1 oraja tok nyugodtan neteztem, erre latom, hogy ha kepernyo also 1 harmada elkezdett zoldulni (hatterem zold) es megmaradt a kepe annak az oldalnak ahol voltam. Azt gondoltam, hogy megint a szalagkabel sz@rakszik mert regebben leesett a gep az asztalrol es a monitor jobb also sarka megrepest es igy valamikor a kepernyo ahogy mondtam az elobb megragad de akkor megnyomigatom oldalt es jo. Szoval azt hittem, hogy megint ez volt de csodalkoztam, hogy miert mert mostanaban jo volt, nem mozgattam stb. Nyomkodtam, de nem volt jo igy kikapcsoltam. Vartam egy kicsit es bekapcsoltam.. volna ha bekapcsol. Windows logoig eljutott, aztan egy kek villanas es ujraindult aztan bejott, hogy nornal modu inditas, csokkentett mod stb. Mondom okay megint ez van. Ennek a gepnek ez a masodik asszem, elozo gepunknek 3x volt de az gyarilag volt rossz de nem ez a lenyeg. Anyamnak nem akarom meg elmondani hatha megtudom csinalni valahogy de nem tudom pl hogy tegyem ujra a gepet mert cd meghajto rossz. Otletek? :|

2013. júl. 10. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
pendriveról rakd újra
2013. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pendrivera mit tegyek es hogy csinaljam majd? csak mert meg nem csinaltam ilyet
2013. júl. 11. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a ramot
2013. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!