Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri windows 7-ről Windows...

Megéri windows 7-ről Windows 8.1-re frissíteni?

Figyelt kérdés
A sima Windows 8 nem jön nekem be a start miatt.Most windows 7 van a gépen de szeretnék meg ismerkedni a windows 8.1-el mivel hallotam hogy lesz benne start menü.olyan start menü lesz benne mint a 7-be vagy más?
2013. aug. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Lesz win gomb a tálcán, de ugyan úgy a gyagyi csempék fogna bejönni... de Start8 nevű programmal lehet start menüt csinálni.
2013. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nagy kár..de köszi
2013. aug. 19. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg a Windows 7-et és a 8-at is használom. Nekem a 8-as sokkal jobban bejön, mint a 7. Kb. 2x olyan gyors mint betöltésben mint használat közben. A 8.1 start menüről nem tok véleményt mondani de így fog kinézni:


[link]


Én még a 8.1-el várnék egy kicsit még had forrja ki magát, de ha akarod felteheted egy másik partícióra és lesz egy dual boot-os géped. Innét letöltheted:


[link]


Ez még egy nem végleges úgynevezett Preview változat. A végleges, ha jól tudom októberben jön ki. Egyébként akinek 8-as fent van a gépén frissítésként el fogja érni a 8.1-et is. Nem kell külön megvenni a 8.1-et. A Preview változat csak külön telepítőként érhető el.

2013. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké akkor holnap fenyomom a nyolcasat..köszönöm szépen..megy a zöld kéz
2013. aug. 19. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi ez a nagy felhajtás a start menü körül. A metrotól se vagyok elájulva, de a Start menü se kezelhetőbb vagy átláthatóbb egy fikarcnyit se, csupán megszokás kérdése. Én kimondottan örülök neki, hogy lecserélték ezt a huszonakárhány éves elemet a 8-as kíndózban és próbálkoznak valami mással. Január óta használom a win8-at, kb. 2-3 hét alatt meg lehet szokni. És egy kicsit se hiányzik a start menü. Nem tudok olyat mondani, ami miatt szükségem lenne rá, pedig elég széleskörűen használom a gépet.
2013. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenki más..én meg tudnám szokni a kezdőképernyőt de egyszerűen nekem nagyon kényelmetlen a kezelése, 1 kilométert kell utaztatni a korzort mire megtalálok valamit.ez inkább tabletekre dukál inkább mint asztali gépekre
2013. aug. 20. 00:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Fejlettebb op.rendszer mint a 7-es,gyorsabb és többet is tud,gépigénye szinte ugyan az mint a 7-é!
2013. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!