Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 kékhalál, miért?

Win 7 kékhalál, miért?

Figyelt kérdés
hali , 5 napja van Windows 7 a gépemen de máris 5 kékhalált kaptam ..általában tömörítés és játék közben egyszer csak páff kékhalál... valami megoldást tudnátok javasolni?:S
2009. okt. 29. 01:13
1 2 3
 21/28 tissemsilt válasza:
Az en gepem is uj,2 honapos,es mar 1 honap utan megjelent a "kedves"Windows 7 rendszernel,teszem hozza.Elegge meglepodtem,de egy msconfg-automatikus ujrainditas es mar kesz is.Azota minden a regi :)
2010. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
nekem érdekes mód internet meg msn közben jött be,a aztán tápot kinyomtam, újraindult, BIOS előző helyes beállításra, és végül is elindult,aztán majd kiderül
2010. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

hali nekem is csinálja a kékhalált, akármit is csináltam eddig, semmi megoldást nemtaláltam :S

légyszives privibe küld már el h neked hogyan sikerült megoldani ( jó részletesen ) ezt nagyon szépen megköszönném

:) thxx

2011. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Én gépem 3 hónapos, nálam is ezt csinálja, sima netezés közben...(a BSOD az BAD POOL HEADER). Windows 7 (64-bit), Home Premium-om van, már telepítve volt. A memória 4GB, proci Intel Core 2 Duo, a RAM teszt nálam sem mutatott hibát. Amint olvasom, rengeteg embernek ez a problémája... Most akkor ez a 7es hibája? :/ Mit tanácsoltok? :/
2011. jan. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 tissemsilt válasza:
Irtam h mit csinaltam,nalam azota jol mukodik.probaljatok ki.
2011. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 dozernous válasza:
Valaki tudna nekem segíteni, vagy valami megoldást találni? Nekem hébe-hóba van kék halál, van mikor nincs egy hétig, de van mikor egy nap kettő is, rengeteg féle hibakódot kiírt már, frissítettem drivereket, mindent amit lehet, de még így is... mi lehet a probléma?
2012. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a hiba uzenet es nekem is win7em van
2013. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Volt áramszünet a Pc működése alatt??
2013. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!