Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 kékhalál, miért?

Win 7 kékhalál, miért?

Figyelt kérdés
hali , 5 napja van Windows 7 a gépemen de máris 5 kékhalált kaptam ..általában tömörítés és játék közben egyszer csak páff kékhalál... valami megoldást tudnátok javasolni?:S
2009. okt. 29. 01:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ja és, ui.: a W7 előtt is voltak kék halálok, vagy csak a w7 után? Ha utóbbi, akkor nem valami összetákolt W7-et tettél fel?
2009. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A dumpnak csak annyi a köze a memóriához, hogy az éppen aktuális memóriatartalmat, vagy annak egy részét listázza :) Ettől még bármi is lehet a gond.

A memóriát továbbra is fenntartom, deha memtest nem ír ki hibát, akkor lehet, hogy csak valami gagyi verziót szedtél le a Win7-ből.

2009. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
őő eddig xp-m volt és 1 rohadt kékhalált nem kaptam azért gondolom hogy nem a hardverrel van a gond.. a win 7 et pedig internetről töltöttem .. na de hogy 2 verzió is szar legyen??? meg az a furcsa hogy más játéknál nem csak cod 4 nél vagy ha valami nagyon izzasztja a gépet akkor kapom a kh-t .. de cod 4 nél se azonnnal legalább 20 perc játék után ..:S:S:S
2009. nov. 1. 18:59
 14/28 A kérdező kommentje:
megoldva köszöntem
2009. nov. 2. 16:50
 15/28 anonim válasza:

Elmondod hogy sikerült megoldani?

100% ugyanilyen bajom van (CoD4 percenként kékhalálozik), és nem tudom merre induljak.

2009. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Biosfissítés :)
2009. nov. 19. 16:52
 17/28 anonim válasza:

[link]


Sziasztok!

Mi lehet a baja nem tudjátok?

Segítsetek légyszi.

2010. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 lencses válasza:
0%
szija azert van kék hala mert valami meg sertete a biost vagy a WIN 7 nem birja elmeg azert mert lehet hogy ojan jatekot hasznalsz ami nem tamogasa a win 7-tet vagy a rendszer fog össze omlani
2010. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 lencses válasza:

meg lehet hogy ojan csalo progit tetek ra ami at veri az embert meg akor ha tulnyomod a gépetha gép taran vagy es mindig megy a kor szokt lehni kékhalalen mar tudom mert 18 kaptam

ja es azt progit könye lehet szerizni net röl

2010. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Nekem a winchester volt a probléma és ezért fagyott ki ilyen kék halállal.

Csak a teljes formázás segített rajta + új biós,de ami fontosabb nézzétek meg,hogy nem melegszik e a túl a gépetek, mert a hűtőventilátorokba iszonyat sok szösz ragad be és nem tud rendesen hűteni a gép.

Tényleg nézetek bele + a wincsibe is szereljetek egy hűtőt 1700-ft kerül és tényleg jót tesz neki.

2010. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!