Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, melyet 2...

Van olyan program, melyet 2 gépre feltelepítve lehetővé válik az, hogy egymás képernyőjére rajzoljanak, és az valós időben megjelenjen?

Figyelt kérdés
Példa: a program mindkét gépre fel van rakva. Én az egyiken rajzolok valamit az egérrel, és ez automatikusan megjelenik a másik gép képernyőjén.
2009. okt. 28. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, az msn...
2009. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az msn nem jó, mivel nem valós időben történik, hanem csak az elküld gomb megnyomása utána, ráadásul nem az egész képernyőre lehet rajzolni. Pl. nem tudom bekarikázni benne a jobb felső sarokban lévő x gombot.
2009. okt. 28. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Aham értelek, az msnes dolog félig vicc volt amúgy is :), Hát figy, vannak ezek az online játékok, ilyen activity féle, hogy amit rajzol X, azt ki kell találnia Ynak meg Znek. Ott valós időben történik a rajzolás, nem kell külön küldés gombot nyomni, DE csak bizonyos határon belül lehet rajzolni, jelen esetben egy papírlapon, a képernyő többi részén nem. DE ha ilyen már van, hogy így lehet rajzolni, akkor valszeg létezik ilyen, hogy a teljes képernyőt igénybe veheted és a másik gép pl asztalát összefirkálod. Most már csak azt kellene tudni, hogy melyik ez a program :D Erre én is kíváncsi lennék.
2009. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaja, pontosan arra gondolok, amit leírtál. Amúgy az egész amiatt van, hogy néha szoktunk Blitzkrieget játszani neten (ilyen második világháborús stratégia), és jó volna, ha a csapattársammal tudnánk egymás képernyőjére firkantani, pl. kijelölni a támadás irányát nyilakkal :D az a vicces, hogy ötletem sincs, hogy keressek rá google-ban, hiába a pl. drawing+screen keresőszavak, teljesen irreleváns találatokat dob ki a google. mindenesetre ha sikerrel járok, szólok :D
2009. okt. 29. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi:D, de még csavartál rajta egyet, hogy játék közbe ráadásul, hááát, ha van ilyen azon igen csak meglepődnék, de várom XD
2009. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!