Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rajzok megvalósításához...

Rajzok megvalósításához programok?

Figyelt kérdés
Vannak pár ötleteim,amiket megszeretnék valósítani.Nem videó,szimplán képek.Pl.:Mese szereplők,anime figurák.

2013. aug. 12. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:

esetleg program helyett próbálj meg egy szkenner nevű hardvert.

Amúgy photoshop, de abban sem csinálsz olyan munkát még közel sem mint sima egyszerű rajzal...

2013. aug. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

digitális rajztábla (wacomot ajánlom) van ha van a közeledben ipad vagy talblet vagy digitális képernyő és azon belül meg paint tool sai nevű program (bár én a rajztábláz ajánlom, mégse olyan drága mint a fent leírtak) [link]


paint tool sai-t pedig letöltöd torrent-ről és nézel néhány videot róla: http://www.youtube.com/results?search_query=paint+tool+sai&o..


én 4 video után megtanultam használni :) karácsonyra meg megkapom a wacom bamboo mangát és elkezdődhet a manga rajzolás! :))))

2013. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok elfelejtette linkelni néhány egyszerűen elkészíthető rajzot ezzel a programal:

[link]


[link]


[link]



és néhány komolyabb, több időt igénylő munka:


[link]


[link]

2013. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Autodesk Sketchbook PRO


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!