Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az ha pcsx2 nevű...

Miért van az ha pcsx2 nevű ps2 emulátorral játszok a játék lemegy ilyen 19fps alá amikor 4 magos procim van meg 4gb ramom a vidikártyám az nem olyan erős de azért szerintem annak is bírnnia kéne hd 5670 valamit be kell állítani a grafikánál?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 03:27
 1/5 anti paladin ***** válasza:
Sz@rul írták meg az emulátort.
2013. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írták meg szarul az emut mivel jobban tud emulálni mint a ps2 LOL.


Keress a neten olyat hogy kell beállítani, ha nem segít akkor valszeg vidikarid nem bírja.

2013. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik verzió van fent ? a legújabb, hát sajnos van pár játék ami nem a legjobban van megírva az emulátora gondolom itt a probléma. Arra ne hallgas hogy vga limit nem ért hozzá! :) A mai világba mindenki ért mindenhez XD
2013. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3#


Bocsi rosszul fogalmaztad mert a játékot nem az emulátor alá írják.

De az lehet hogy az emulátor nem teljesen működik a játékkal.(Tudom ilyenbe belekötni hülyeség)

Mi a játék neve?

Sok játék nem megy rajta tökéletesen mondjuk én vsak egy játékot vittem ki emulátor alatt de az HD-ban vitte a 60 FPS-t pedig fele olyan jó gépem van.

2013. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de az én karim az tök szar ddr3-as
2013. aug. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!