Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot...

Letöltöttem egy programot névszerint:Fence objectdock féle alkalmazás. Ezután jött a probléma. Eltávolítás?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságból töltöttem le.

ami így néz ki:


http://www.youtube.com/watch?v=w9-xDAnfYlI


el akarom távolítani már ezerszer ujraindítottam a gépem hogy hátha de mindég azt irja ki hogy a program meg van nyitva egy másik mappában vagy fáljban.A szokásos duma de én nem tudom hogy van megnyitva.


Van egy elképzelésem miszerint megnyomom a jobb kliket és ott a program vagyis a windows7-esem be lett betelepítve vagy mi.De akkor hogy kell kitörölni????Mert mostmár idegesít.

ezt a 3 fálj nem birom kitörölni:


FencesMenu.dll

FencesControlPanel.dll

DesktopDock.dll


valahogy a control Panel-ből kellene eltávolítani de hogy?


2013. aug. 3. 19:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen megvan beirtam de ott elég sok minden van egyetlen egyet találtam aminek a neve:Objectdock.exe

na most az lenne a problémám hogy szerintem ez nem a Fence azért mert van egy másik ilyen programom is ami nagyon bejött!


mégpedig ez:

http://www.youtube.com/watch?v=IGIKu8eznrw


és ezt nem szeretném kitörölni.Küldönben amióta letöltöttem a Fence-t azóta a gépem mindég kiirja hogy a windows intéző müködése leállt.


szóval nem tudom hogy beirjam e hogy a bevált dock-ot töröljem.Ötletem pedig nincs hogy melyik a sokközül a fence megmaradt fáljai.


ui:A Fence és az Objectdock mind egy helyen küldön mappában vannak de egy helyen mivel minda 2 "OBJECTDOCK"


bemásoljam az egészet?

2013. aug. 6. 20:39
 12/12 A kérdező kommentje:

De ezt hogy beirom hogy TASKKILL ObjectDock.exe és azt mondja hogy nem igy kell beirni


ha igy irom be ugy sem jó TASKKILL /ObejctDock.exe

2013. aug. 7. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!