Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot...

Letöltöttem egy programot névszerint:Fence objectdock féle alkalmazás. Ezután jött a probléma. Eltávolítás?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságból töltöttem le.

ami így néz ki:


http://www.youtube.com/watch?v=w9-xDAnfYlI


el akarom távolítani már ezerszer ujraindítottam a gépem hogy hátha de mindég azt irja ki hogy a program meg van nyitva egy másik mappában vagy fáljban.A szokásos duma de én nem tudom hogy van megnyitva.


Van egy elképzelésem miszerint megnyomom a jobb kliket és ott a program vagyis a windows7-esem be lett betelepítve vagy mi.De akkor hogy kell kitörölni????Mert mostmár idegesít.

ezt a 3 fálj nem birom kitörölni:


FencesMenu.dll

FencesControlPanel.dll

DesktopDock.dll


valahogy a control Panel-ből kellene eltávolítani de hogy?


2013. aug. 3. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1.: Ha jól sejtem, te a mappáit, fájljait kezdted el törölgetni ész nélkül

Ha így van, akkor régen rossz. Windows alatt vezérlőpult, programok telepítése,és törlése. Itt szeded le.


2.:Ha tévedtem, akkor pedig consol-ból rendszergazdaként töröld a fájlokat, és nincs az a számítógép, ahol nem lehet ezt megcsinálni.


3.:Azért nem ártana megtalálni hogy mi használja. run-cmd tasklist, és a listában böngéssz kicsit, ami használhatja

2013. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen jól sejted.De a vezérlőpult programok törlése részen hiába nyomogatom az f betüt nem ugrik sehova.Szóval fogalmam sincs mi lehet a neve.
2013. aug. 4. 09:12
 3/12 A kérdező kommentje:
jó de hogy kell azt előhivni vagy hol van az a consol?
2013. aug. 4. 09:17
 4/12 anonim ***** válasza:

meta-r , a megjelenő ablakban cmd, és enter.

de ha bemásolod a programok listáját, megmondom melyik az..

2013. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a meta a sok számítógépen windows logóval ellátott gomb az alt mellett
2013. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ebben a cmd-ben anyit ir hogy:

Microsoft Windows (verziószám: 6.1.7601)

Copyright <c> 2009 Microsoft Corporation.Minden jog fentartva.


C:/Users/Flórián


szóval ezen kivül abban a cmd-ben mást nem ír.

2013. aug. 4. 12:18
 7/12 A kérdező kommentje:

találtam valamit amikor azt beirom hogy %appdata% akkor megtalálom a Frence-t!De ott amikor rámegyek hogy törlés és folytatás rendszergazdaként akkor kiirja hogy:


a mappa módosításához forduljak engedéjért:Asus/pc (szóval magamhoz) de akkor most hogy töröljem ki?

2013. aug. 4. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Megoldódott ?
2013. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem amikor beirom azt hogy cmd akkor ott nem tudom mit csináljak tovább.Futattam egy sfc/scannow-ot de nem talált semmit.Egyenlőre kitörölni még most sem birom.Gondolkodtam rajta hogy visszaállítom a windows-ot azelőtre még mielőtt letöltöttem.
2013. aug. 5. 15:50
 10/12 anonim ***** válasza:
consol - tasklist- megkeresed a programot, taskkill "program", majd törlöd a megmaradt fájljait.
2013. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!