Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hová lett a windows?!

Hová lett a windows?!

Figyelt kérdés
Hosszú útra magammal vittem a gépem,mikor bekapcsoltam kérte a windows telepítő cd-t ,és "mondta",hogy használjam a j menüpontot. Út közben elhagytam? Vagy mi?
2009. okt. 24. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
kiugrott z ablakon :lol:
2009. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
BIOS-ban állítsd be, hogy a winyóról bootoljon.
2009. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig is a vinyóról bootolt,úgyhogy nem tudok vele mit kezdeni.Esetleg ujratelepítés?
2009. okt. 26. 07:23
 4/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg újratelepíteni, de ugy sem lessz jó, a vinyót cseréld le mert a laptopokban hajlamosak autómatikus formázásra.. tapasztalat..
2009. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aszali gép,azért köszi
2009. okt. 26. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:

de nem ír ki semmit ezen kívül? Hogy mondjuk hiányzik valami fájl, vagy sérült valami? Írd le, hogy pontosan mi történik amikor bekapcsolod.

Most az jutott közben eszembe, hogy a bios nem szokott telepítő lemezt kérni, szóval ami kéri a telepítő lemezt az csak is a vindóz lehet. Tehát nem veszett el, csak átalakult. Már csak azt kellene megtalálni, hogy mi. A javítás konzolban mit látsz? Megvannak a mappák, fájlok a c-n, rendesen minden? Esetleg egy rossz ntLoader tippem, lenne, de akkor dob hibaüzenetet is. Szóval pontosíts és akkor megpróbáljuk kitalálni.

2009. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tedd be a telepítő lemezt és válaszd a j-t. Tapasztalatból mondom. Nem minden esetben lesz jó de nekem bejött.
2009. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
otthon maradt.:/
2010. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vannak olyan windows típusok akik nem szeretik a hosszú utakat és ilyenkor fogják magukat és elmennek.Hogy hová mennek azt nem tudja senki de vszínüleg a többi windows-al partyznak vhol...általában számítógép,serverek,számítógépboltok közelében tanyázak az éterben.De ne aggódj ha már kiszórakozta magát általában visszajönnek ha visszafelé a fekete lyuk nem szippantja be őket.(boccs de nem lehetett kihagyni XD)
2010. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tetszik nekem az utolsó beszólás :D
2011. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!